Coinbase Pro ve Ripple Yüksek Miktarda XRP Transfer Etti - BTC MAGAZİN

Coinbase Pro ve Ripple Yüksek Miktarda XRP Transfer Etti

  • Son veriler, Ripple’ın 24,2 milyon XRP transfer ettiğini, Coinbase Pro’nun biraz daha büyük bir miktar taşıdığını ve eski Ripple CTO’sunun XRP’nleri nakite çevirmeye devam ettiğini bildirdi.

XRPL Monitor blockchain takipçisi, geçtiğimiz 24 saat içinde Ripple’ın cüzdanları arasında 6,089,565 dolarlık (24,2 milyon) XRP aktardığını tweetledi.

Bu arada, ticaret devi Coinbase Pro, yaklaşık 30 milyon XRP transfer etti ve Jed McCaleb, XRP’lerininabir büyük bölümünü nakde çeviriyor.

Ripple ve Coinbase Pro Neredeyse 55 Milyon XRP’yi Taşıdı

XRPL Monitor tarafından bildirildiği üzere, San Francisco merkezli küresel DLT devi Ripple, XRP transferi gerçekleştiriyor.

Hem XRPL Monitor hem de Whale Alert bu işlemi bildirdi.

XRP topluluğundaki bazı kişiler bu transferin amacına ilişkin tahminlerde bulunurken, anonim bir Twitter kullanıcısı, bu fonların işletme giderleri ve Ripple için yeni ekip üyeleri işe alınması için tahsis edilebileceğini öne sürdü.

Geçmişte birçok yorumcu, Ripple tarafından yapılan XRP transferlerinin, XRP’nin piyasada yükselmesini engellediğini öne sürdü.

Bununla birlikte, Ripple tarafından tutulan; toplam XRP arzının yüzde 60’ını hesaba katarsak, uzmanlar, bu sık yapılan transferlerin bile fiyatı düşüremeyeceğini düşünüyor.

Brian Armstrong tarafından yönetilen San Francisco merkezli ticaret devi Coinbase Pro, biraz daha büyük miktarda XRP transfer etti – toplamda 7.632.648 dolar olan yaklaşık 30 milyon XRP.

Borsa, her biri yaklaşık 10 milyon XRP taşıyan üç transfer gerçekleştirdi. Ayrıca, buradaki işlem ücretleri 2 XRP’den sadece 20 XRP’ye kadar değişiklik gösterdi, kabul etmek gerekirse bu gerçekten ucuz!

Eski Ripple Teknik Sorumlusu XRP’lerini Nakde Çeviriyor

XRPL Monitor ayrıca, her biri 5,7 milyon XRP olan ve toplamda 2,902,788 dolar tutarında iki işlem tespit etti.

Fonlar, Ripple’ın kurucularından biri olan ve eski baş teknik sorumlusu Jed McCaleb’e ait olduğu bilinen “tacostand” dijital cüzdandan gönderildi.

Ripple, blockchain devini (Ripple) kurmadaki rolü nedeniyle McCaleb’e düzenli XRP ödemeleri yapıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu