Credits Blockchain Şirketi GeoDB Ekosistemiyle İşbirliği Yaptı

Credits, B2B ve B2C Blockchain tabanlı sistem, bugün merkezi olmayan bir eşler arası büyük veri paylaşım ekosistemi olan GeoDB ile ortaklığını duyurdu. Şirketler arasındaki anlaşmanın konusu, çeşitli iş sektörlerinde Blockchain teknolojisinin uygulanması sürecinde ortak hedefleri ele almak için bir iş birliği içermektedir.

GeoDB

GeoDB, tüm katılımcıların teknolojinin yeteneklerini birleştirebileceği ve adalet içinde etkileşime girebileceği, değer, görünürlük kazanabileceği ve uzun vadeli bir perspektifte güven ve ölçeklenebilirlik oluşturabildiği merkezi olmayan bir eşler arası büyük veri paylaşım ekosistemidir.

Şirketin konsepti, daha iyi ve daha verimli bir büyük veri pazarı oluşturmak için Big Data, Blockchain ve Kripto Paraların etkileşimidir. GeoDB, veri değerine erişimi demokratikleştirmeyi ve hızlı ve verimli P2P veri işlemlerine izin vermeyi amaçlamaktadır.

Credits blockchain platformuyla daha fazla etkileşim, şirketin faaliyetlerini daha etkili bir şekilde yürütmesini sağlayacaktır. Her iki şirket de yerel pazarlara giriş sürecinde karşılıklı destek sağlamaya ve sorunları açıklığa kavuşturmaya karar verdiler.

Credits Blockchain Platformu Hakkında

Credits, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesi ve yürütülmesi için açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir blockchain platformudur. Proje, güven ve belirsizlik sorunlarını ortadan kaldıran B2C ve B2B piyasalarına uygun kamu ve özel çözümler sunmaktadır.

Credits’in en önemli özelliği, yüksek hızlı merkezi olmayan bir blockchain platformu olmasıdır. Platform, bağımsız akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Böylelikle Blockchain teknolojin de kurumsallık artmaktadır. Bunun önümüzdeki süreçlerde bize ne getireceğini görmek ilginç olacak. Bu ve daha fazla kripto güncellemesi için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın