Cryowar (CWAR) Nedir? Cryowar (CWAR) Geleceği ve Yorum 2022

Cryowar (CWAR) Nedir?

Cryowar, Solana blok zinciri ve Unreal Engine üzerine inşa edilmiş gerçek zamanlı çok oyunculu bir arena oyunudur.

Video oyunu endüstrisi, her yıl yeni oyun tasarımı, araçları ve hikaye anlatımı sınırları yaratılarak hızla gelişiyor ve değişiyor. GameFi ve kripto oyunları, sahneye heyecan verici yeni bir ektir ve önümüzdeki aylarda merakla beklenen oyun güncellemeleri ve sürümleriyle dalga yaratmaya devam ediyorlar.

Cryowar böyle bir özelliktir geleneksel oyunun en iyi unsurlarını en son blok zincir teknolojisiyle birleştiren, kazanılması gereken bir oyun. Oyun ve geliştiricileri, sınırsız bir çok bloklu ortaçağ metaverse inşa etmeyi amaçlıyor.

CWAR, Solana ağına dayalı gerçek zamanlı çok oyunculu bir arena oyunudur. Oyuncular, oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modunda birden fazla bölgede şiddetli savaşlara girerler. Cryowar’ın devasa oyun içi evreninde kaynaklar, bölge ve dünya hakimiyeti için savaşırlar. Her oyuncunun krallığını savunma ve CWAR Token’ları şeklinde büyük ödüller kazanma şansı vardır.

GameFi’nin hızla daha popüler hale gelmesiyle, daha fazla kazan-kazan oyunu olması şart. Konuyla ilgili örnek: Illuvium, My Neighbor Alice, Axie Infinity ve Genopets gibi oyunların hepsi son zamanlarda trend oluyor. Bu gelişmeler ışığında Cryowar, benzersiz oynanışı ve dünya kurma ortamı, oyun mekaniği, yönetişim yapısı ve token’ları ile kendisini farklı kılmak istedi.

Unreal Engine tarafından desteklenen Cryowar oyun platformu, Solana blok zinciri ağına dayalıdır ve mevcut en iyi 3D oyun üretim platformlarından birini sağlar. Oyun, geleneksel PvP oyun deneyimini, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) oylaması, NFT gibi blok zinciri özellikleriyle birleştiriyor. Madencilik ve ticareti, kripto token ödülleri gibi blok zinciri özellikleriyle birleştirir.

Cryowar’ın iki ana özelliği ücretsiz olması ve platformlar arası uyumlu olmasıdır; Bu, oyunu mobil cihazlar ve çeşitli oyun konsolları dahil olmak üzere PC, iOS ve Android işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Cryowar’ı gerçekten diğer oyunlardan farklı kılan birkaç durum:

CWAR’ın tarihi, Solariance dünyasının dört kana susamış tanrı tarafından yönetildiği binlerce yıl önce başlar: Sullr, Senemeer, Lavaden ve Vigolar. Solarlılar, dünyaları çökerken büyük zorluklarla karşılaştılar ve birçoğu topraklarını, sevdiklerini ve topraklarını feda etti veya kaybetti. Bu savaş uzun yıllar sürmüş ve Akava mütarekesi ile son bulmuştur. Savaşlarından bitkin düşen dört tanrı göğe yükseldi ve sonunda Solariance’a biraz huzur getirdi.

10.000 yıllık barıştan sonra, Mütareke sadece belirsiz bir hatıradır. Dört büyük kehanetten ikisi kayboldu. Buz ve çöl tanrıları Sullr ve Vigos, sevgili hizmetkarlarının ölümlerinin intikamını almak için uzun uykularının intikamını aldılar. Müdahale etmeye çalışan Senemeer ve Lavaden, yıkımlarını bastırmak için ara düzlemden de dönerler. Ancak, yaklaşan kaos ve yeraltı gümbürtüleri, güç mücadelesine katılmaya çalışan yeni tanrıların gelişini gösteriyor.

Sürükleyici bir ortaçağ bilimkurgu evreninde geçen Cryowar, dünya hakimiyeti için destansı savaşa katılmak için beceri ve zekaya sahip oyuncuları çağırıyor. Cryowar, bir P2E (oyunda para) modelini temel alır ve kullanıcıların Cryowar öğeleriyle etkileşime girerken CWAR kazanmalarına ve büyük ödüller kazanmalarına olanak tanır. Bunlara çevrimiçi turnuvalar, farklı oyun modları ve hatta akış dahildir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   aelf (ELF) Nedir? aelf (ELF) Geleceği ve Yorum 2022

Oyuncular ayrıca oynarken CWAR token’larını da yatırabilir. Bir oyun kazanırlarsa daha da fazla ödül alırlar ve bu sadece CWAR token’larıyla sınırlı değildir. Oyuncular ayrıca Solana tabanlı NFT pazarlarında ticareti yapılabilecek arazi, görünümler, eşyalar ve evcil hayvanlar gibi NFT’lerin yanı sıra ganimet satın alabilirler.

CWAR, çeşitli hızlı oyun modlarıyla oyundaki gerçek bir beceri savaşında oyuncuları birbirlerine karşı karşıya getirir, böylece her oyun oturumu üç dakikadan fazla sürmez. Ayrıca, dönen bir dizi seviye hedefiyle, iki oyun birbirine benzemez. Kafa kafaya (1v1), düello ve son kalan kişi dahil olmak üzere çeşitli oyun modları arasından seçim yapın. İstenirse bir kooperatif oyuncu ortamı (PvE) modu da mevcuttur.

CWAR, Cryowar’ın yerel sembolüdür. Oyun içi varlıklar evcil hayvan, NFT (deri gibi) ve en önemlisi sanal arsa satın almak için kullanılabilir. CWAR token’ı ayrıca Cryowar’daki turnuvaya bilet satın almak için resmi para birimi olarak belirlenir.

Token’lar, oyun içi mağazadan görünümler, yükseltmeler ve diğer oyun içeriği gibi öğeleri satın almak için kullanılabilir. Çok oyunculu turnuvalar ve savaşlar kazanmak için yetenekli oyuncular da CWAR token’ları ile ödüllendirilecek.

Cryowar (CWAR) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Mariyan Boychev
  • Yayınlanma Yılı: 2021
  • Blok ZinciriSolana
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 130,000,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 86,833,571
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.4835
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 85.06
  • Proje Amacı: Oyun içi varlıklar evcil hayvan, NFT (deri gibi) ve en önemlisi sanal arazi satın almak için kullanılabilir. CWAR token’ı ayrıca Cryowar’daki turnuvaya bilet satın almak için resmi para birimi olarak belirlenir.

Cryowar (CWAR) Geleceği

Güçlü bir ekip tarafından desteklenen Project Cwar, yatırımcılar tarafından geleceğin projesi olarak adlandırılıyor. Bu projenin güçlü bir ekip tarafından kurgulanması ve Cwar Coin’in ödüller, oyun içi kazançlar, stake kazançları gibi birçok şekilde kazanılabilmesi, yatırımcıların olumlu düşünmesini sağlıyor. Cwar Coin’in geleceğine ilişkin yorumlar, madalyonun yakın vadede fiyatının daha da artmasının beklendiğini gösteriyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Cryowar (CWAR) Yorum

Bu model, oyuncular için yeni bir yol açarak, oyun tutkularını pasif bir gelir kaynağına dönüştürmelerini sağlıyor. Solana, Esports, oyunlar ve kazanmak için oyna katlanarak büyümeye devam etmeye hazır. Cryowar, yeni nesil blockchain oyunlarını başlatmak için bu derin alanlardaki en iyi özellikleri sorunsuz bir şekilde entegre etti.

Cryowar (CWAR) Nereden ve Nasıl Alınır?

Cryowar (CWAR)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu