Dogecoin Adreslerinin Çoğu Piyasa Düşüşüne Rağmen Kar Elde Ediyor

IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, Dogecoin adreslerinin toplam %52’si karda.

IntoTheBlock’un In/Out of the Money’i, mevcut fiyat üzerinden pozisyonlarında kâr eden, başabaş veya para kaybeden adreslerin yüzdesini verir. 

Para Girişi/Çıkış göstergeleri aynı zamanda şu anda kripto para birimini tutan adresler için gerçekleşmemiş kar ve zararlara da bakar.

Dogecoin Adreslerinin Çoğu Piyasa Düşüşüne Rağmen Kar Elde Ediyor 2
Kaynak: IntoTheBlock

Şu anda bu gösterge, Dogecoin adreslerinin %52’sinin kâr ettiğini, kalan adreslerin %46’sının zararda olduğunu ve ancak %2’sinin başabaş olduğunu gösteriyor. Bitcoin ve diğer altcoinlerle karşılaştırıldığında, Dogecoin bu konuda iyi durumda görünüyor.

Dogecoin, 18 Haziran’da 0,04 dolardan düşük seviyelerden toparlandı ve dokuz günlük olumlu fiyat hareketinden altısını kaydetti. 27 Haziran’da günlük MA 50 yakınlarında yaklaşık 0.077 $’dan satış aldı. Yazım anında Dogecoin, son 24 saatte %4,26 yükselişle ve son yedi günde %13,44 artışla 0,070 $’dan el değiştiriyordu.

Alıcılar fiyatı 0,077 dolardan MA 50’nin üzerine tekrar yükseltmeye çalışırsa, DOGE 0,09 dolara yükselebilir ve ardından psikolojik 0,10 dolar seviyesini deneyebilir.

Çarşamba günü, piyasa hala kripto para birimi firmalarıyla olan makroekonomik sıkıntılar gibi bir dizi faktörden etkilendiğinden, Bitcoin geçici olarak 20.000 dolar seviyesinin altına düştü. Enflasyon yüksek olmaya devam ettiği ve merkez bankaları faiz oranlarını daha da yükseltmeye çalıştığı sürece Amerika Birleşik Devletleri’nde ve diğer ülkelerde bir resesyondan korkuluyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   2023 En İyi 15 NFT Oyunu - Bu Yıl Bitcoin Yatırımından Daha Fazla Kar Elde Edebileceğiniz P2E Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu