Dogecoin, Ethereum Fiyat Analizi: Isınıyorlar

En son ki piyasa geri çekilmesi, kolektif piyasa sınırını etkileyen düşüş eğilimi ile sonuçlandı. Bununla birlikte, piyasa toplam hacmi 199.4 milyar dolara kadar geriledi. Altcoinler tarihsel olarak Bitcoini takip etmeye devam etmektedir.

Ethereum [ETH]

Ethereum, Bitcoin’in fiyat hareketini yakından takip ettiği için en son aşağı doğru düzeltmeye karşı duramadı ve korelasyon katsayısı 0.89 olarak kaydedildi. Basın zamanında, dünyanın en büyük altcoini son 24 saat içinde %5.16 düştükten sonra 171$’dan işlem görmektedir. ETH, 19.24 milyar dolarlık piyasa değerine sahiptir ve 24 saatlik işlem hacmi 20.27 milyar dolardı.

Direnç: 202.8$, 245.4$

Destek: 109.7$

MACD: MACD çizgisi, ETH için yükseliş aşamasını gösteren sinyal çizgisinin üzerindedir.

Chaikin Money Flow: CMF de yükseliş bölgesindedir ve ETH piyasasına sermaye girişi olduğunu gösterdi.

Dogecoin [DOGE]

Mütevazı artışlara rağmen, popüler coin, momentum kazanması ve önemli direnç seviyelerini ihlal etmesi için gerekli desteği henüz elde edemedi. Basın zamanında DOGE, 248,9 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve 0,002 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Buna ek olarak, token son 24 saat içinde 167.5 milyon dolarlık işlem hacmine sahip olurken %2.12 oranında düşüş yaşadı.

Direnç: $0.0032

Destek: $0.0014

Klinger Oscillator: KO göstergesi boğa bölgesindeydi; ancak, sinyal hattının yukarı doğru hareket ettiği görülmüştür. Bu, potansiyel olarak yakın vadede madeni para için düşüşe neden olabilir.

Relative Strength Index: Ancak RSI, 50 hattının üzerindeydi ve DOGE piyasasında yüksek satın alma baskısını tasvir etmektedir.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın