RippleNet Üyesi NIUM Yeni Bir Ortaklıkla Çin’e Taşınıyor

  • NIUM, yakın zamanda, bir ödeme teknolojisi şirketi olan Geoswift ile ortaklık ilanından sonra bu hafta haberlerde yer aldı.
  • Resmi basın açıklamasına göre, bu yeni işbirliği Çin’i dünyanın geri kalanına bağlayacak.

Fintech platformu NIUM, yakın zamanda, bir ödeme teknolojisi şirketi olan Geoswift ile bir ortaklık ilan ettikten sonra bu hafta haberlerde yer aldı. Resmi basın açıklamasına göre, iki şirket arasındaki bu yeni işbirliği, Çin’i dünyanın geri kalanına bağlayacak, bu da projenin müşterilerinin Çin’e para yatırmak için RippleNet’ten faydalanmalarını sağlayabileceği anlamına geliyor.

NIUM, tüketicilerin ve şirketlerin San Francisco merkezli şirket Ripple ve ortağı InstaRem aracılığıyla hızlı bir şekilde fon transferi yapabileceğini belirten bir basın açıklaması olan RippleNet üyesidir. Geoswift’in CEO’su ve kurucusu Raymond Qu şunları söyledi:

NIUM ile ortaklık, anlık P2P ödeme çözümünün önde gelen sağlayıcılarından biri olma stratejimizin doğal bir uzantısıdır. Çin’e anında para hareketi için sürekli büyüyen iş ve müşteri taleplerini karşılamak için, müşterilerimize, iş ortakları, arkadaşları ve aileleri ile hızlı, güvenli ve daha rahat ödeme seçenekleri sunmaya devam edeceğiz.

San Francisco merkezli şirket olan Ripple, çeşitli koridorlarında faaliyette bir artış gördü. Avustralya koridoru için, XRP/AUD için bitcoin piyasalarının likidite endeksi 14.3 milyonu aştığı için önemli bir ilgi görüyor.

NIUM, Kuzey ve Güney Amerika’dan Güneydoğu Asya’daki çeşitli destinasyonları kucaklayan ilk şirkettir.

Bu konuda daha fazla haber ve diğer kripto güncellemeleri için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın