Charles Hoskinson: Vitalik Buterin, Ethereum’u Yavaşlatıyor

  • Charles Hoskinson, formasyon platformunun gelişimine yönelik eleştiride bulundu.
  • Hoskinson, son birkaç yıldır Ethereum’un gelişimindeki sorunların nedenlerinden birinin Vitalik Buterin’e bağlı olduğuna inanıyor.

ETH ve ADA’nın kurucu ortağı Charles Hoskinson, bir röportajda platformunun gelişimine yönelik eleştirilerde bulundu.

Hoskinson, son birkaç yıldır Ethereum’un gelişimindeki sorunların ana nedenlerinden birinin Vitalik Buterin liderliğinden kaynaklandığına inanıyor.

Yani, temelde Ethereum, Vitalik’in hızında hareket ediyor. Bu yüzden bir şeyi nasıl yapacağını çok iyi biliyorsa ve bir şeyde çok yetkin hale gelirse, onun üzerinde bir etkisi olur. Ancak araştırmadan bahsederken, aslında bir ürünü piyasaya sunmaktan bahsederken, bunlar deneyim gerektiren şeylerdir.

Charles Hoskinson

Hoskinson ayrıca “ETH’nin onun ilk büyük projesi olduğu çok açık” diye ekledi.

Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştı. Bu onun ilk şirketi, ilk projesi. Asla araştırmacı değildi, asla CEO değildi.

Bu olumsuz bir eleştirilerin ardından, Hoskinson kurucu ortaklara saygısı olmadığını açıkça belirterek, “Sanırım Vitalik’in iyi bir adam olduğu konusunda haklısınız. Bir zamanlar etiğini sorgulamamıştım. Bir zamanlar bütünlüğünü veya ürününe ya da ekosistemine olan inancını hiç sorgulamadım. ” dedi.

Bunun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu konuda daha fazla haber ve diğer kripto güncellemeleri için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın