Litecoin Fiyat Analizi: LTC 40$'ın Üzerinde Kalmak İçin Mücadele Ediyor - BTC MAGAZİN

Litecoin Fiyat Analizi: LTC 40$’ın Üzerinde Kalmak İçin Mücadele Ediyor

  • LTC/USD, 40,00 $’ın üzerinde seyrediyor.
  • Teknik analizi iyileştirmek için 45$’ın üzerinde toparlanması gerekiyor.

Litecoin (LTC) gün içi 41.05$’a yükseldi ve basın zamanı ile 40.30$’a çekildi; LTC/USD, Pazartesi gününden bu yana %4,5’in üzerinde düştü ve piyasayla senkronize oldu. Litecoin, mevcut piyasa değeri 2,6 milyar dolar ve ortalama günlük işlem hacmi 4,5 milyar dolar olan 7. en büyük dijital varlıktır.

LTC/USD: Zincir Üzeri Veriler

Intotheblock tarafından sağlanan istatistiğe göre, LTC adreslerinin %14’ünden fazlası şu anki fiyattan LTC alıyor ve 157 bin adresli bir kümeyle 2.48 milyon LTC, fiyatın 45 dolara taşınmasını bekliyor ve bu da bir yükseliş emaresi olarak kabul edilebilir. Bu alan, bir sonraki direnç olan $50’a giden yola hizmet edebilir.

LTC/USD: Teknik Resim

Gün içi grafiklerde, LTC/USD Pazartesi günkü 39.53$’lık düşük seviyesinden toparlandı ve psikolojik seviyesi olan 40.00$’ın üzerine yerleşmeyi başardı; Bununla birlikte, fiyat, 4 saatlik SMA200’ün altında kalıyor, bu da gün içi en yüksek olan 41$ ve 4 saatlik SMA50 hattında ki 41.70$ seviyeleri kritik bir yerel direnç demektir. Bu direncin üzerinde sürdürülebilir bir hareket, günlük SMA50’ye doğru 42.75$ ve 45.00$’lık yukarı yönlü iyileşme sağlayacaktır.

LTC/USD 1 Saatlik Grafik

Aşağı tarafta, ilk destek 40 dolar ve ardından en düşük 39,53 dolar seviyesinde destek hattı bulunmaktadır. Bu destekte kırıldıktan sonra satış baskısı devam ederse, günlük Bollinger Bandının alt çizgisine, 38.14$ desteğine kadar düşüş devam edebilir. Bu alanın boğaları yavaşlatması ve coini sıkıntılı bir duruma itmesi muhtemeldir.

LTC/USD Günlük Grafik


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu