Dogecoin Katili Shiba Inu (SHIB) Yükselişe Geçti!

Her zaman olduğu gibi, piyasada büyük dalgalanmalara neden olan belirli bir grup veya türde yatırımcı var. En son Shiba Inu rallisi bir istisna değil, çünkü Santiment, 100.000 dolardan fazla değere sahip 430’dan fazla SHIB işlemi üreten balinalar arasındaki artan aktiviteyi vurguladı.

13 Ağustos’tan bu yana Shiba Inu, değerine %23’ün üzerinde değer kazandı ve pazarın son birkaç aydır görmediği bir fiyata ulaştı. Büyük adreslerin etkinliğine göre, fiyat artışından önce çok sayıda büyük alım ve işlem gördüğümüz için balinalar ani bir fiyat ve oynaklık artışına hazırlanıyor.

Santiment tarafından vurgulanan işlemlerin çoğu cüzdandan cüzdana işlemlerdir, çünkü balinalar daha iyi yönetim için varlıklarını yeniden dağıtmak için genellikle birkaç cüzdan kullanır. Ne yazık ki, bugün SHIB’deki ticaret hacmi, bazı yatırımcıların varlıklarını sattığını gösteriyor ve bu da tokenin piyasa performansına hemen yansıdı.

Son 24 saatte SHIB, 14 Ağustos’ta son 260 gün içinde işlem hacmindeki en büyük artışı gösterirken değerinin %13,6’sından fazlasını kaybetti. Token etrafındaki net akışta böylesine büyük bir artış, SHIB yatırımcılarına başka bir toparlanma rallisi için umut verebilecek olumlu bir işaret.

Şimdilik SHIB, 200 günlük hareketli ortalamanın yerel direnç seviyesini başarıyla kırdı ve şu anda 0.00002 fiyat seviyesinin önünde bir bariyer görevi gören 50 haftalık hareketli ortalamanın daha da güçlü direnciyle karşılaştı. Yazım zamanında, SHIB 0.00001572 dolardan el değiştiriyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Robinhood En Büyük Dogecoin Sahibi Olarak Yerini Sağlamlaştırdı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu