Dogecoin, Litecoin Fiyat Analizi: Yukarı Atak Girişimleri Başarısız - BTC MAGAZİN

Dogecoin, Litecoin Fiyat Analizi: Yukarı Atak Girişimleri Başarısız

Halving olayı, Bitcoin’in fiyatındaki başka bir düşüştü. En büyük kripto paranın fiyatı çelişkili kalırken, hakimiyeti %67’de sabit kaldı. Halvingten sonra Bitcoin toparlanmaya başlıyor gibi gözüküyor ve altcoinler ayak izlerini yakından takip etmektedir. Kolektif piyasa değeri 240 milyar dolar seviyesine hafif bir artış kaydetti.

Dogecoin [DOGE]:

Güçlü bir yükseliş görünümüne rağmen, Doge, Bitcoin’in ani gerilemelerinin kurbanı oldu. Basın zamanında, DOGE 308,41 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve 0,002494 dolar seviyesinde işlem görmektedir. Son 24 saatlik süreçte %1.11 artışla 287.7 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

Direnç: 0.0024$

Destek: 0.0014$

MACD: MACD düşüş eğilimini sürdürdü.

CMF: CMF ise sermaye girişini gösteren boğa bölgesindedir.

Litecoin [LTC]:

Hafta boyunca Litecoin daha yükseğe çıkmaya çalıştı. Hashrate de sürekli bir yükselişte ve son 10 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Fiyat cephesinde, yedinci en büyük kripto para olan LTC %1.77 oranında arttı ve fiyatı 42.47$’a yükseldi. Basın zamanında, coin 2,73 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve 24 saatlik işlem hacmi 5,36 milyar dolar olarak kaydedildi.

Direnç: 83.51$

Destek: 30.01$

Parabolic SAR: LTC fiyat mumlarının üzerindeki noktalı işaretçiler yakın gelecekte coin için düşüş eğilimi göstermektedir.

Awesome Oscillator: Kırmızı kapatma çubukları LTC için düşüş momentumunu da düşündürmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu