Dogecoin’in (DOGE) Ödemeler İçin Kullanımı Artıyor

Dogecoin Vakfı’nın misyonu, Dogecoin’in küresel olarak mal ve hizmet alışverişi için fiili araç haline getirmektir. 

Dogecoin Vakfı direktörü Timothy Stebbing, bu mantrayı sokaklara taşıdı ve Dogecoin‘i kullanarak Avustralyalı bir kafede kahve satın aldı ve aynı zamanda yerel bir sanatçıyı sanat eserlerini “sadece Dogecoin’de” satmaya teşvik etti.

Geçen ay bir dizi tweet’te Dogecoin’in yaratıcılarından Billy Markus, kripto para birimine olan arzusunu paylaştı. Markus, Dogecoin’in var olmak için bir nedeni olmasını ve fayda sağlamaya devam etmesini istiyor.

Dogecoin Vakfı, dünyadaki herkesin velayetsiz bir Dogecoin cüzdanı oluşturmasını ve ürün ve hizmetler için Dogecoin ile işlem yapmasını sağlayan projeler sağlayarak, Dogecoin’in tüm dünyadaki insanların yaşamları üzerinde olumlu bir etki yaratma potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya çalıştığını söylüyor.

Dogecoin ekibi, bir programlama kütüphanesi veya Dogecoin projeleri geliştirmek için bir dizi yapı taşı olan Libdogecoin ile son birkaç ay içinde çok sayıda gelecekteki Dogecoin projesinin temellerini atmaya devam etti.

Bu girişimlerden biri olan GigaWallet, normal vesayetsiz cüzdanların Dogecoin ağıyla entegrasyonu yoluyla çevrimiçi bahşiş ve ticaret için ücretsiz bir bırakma çözümü sunmayı amaçlıyor.

Elon Musk’ın şirketi Boring Company, artık müşterilerin Las Vegas transit sistemi olan Vegas Loop’ta Dogecoin ile yolculuk için ödeme yapmalarına izin veriyor. 36 DOGE veya 2,50 $ ile kullanıcılar Vegas Loop’ta tüm gün geçişin tadını çıkarabilirler.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tron CEO'su Bugün Heyecan Verici Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu