Elon Musk, Dogecoin ile Parfüm Satıyor, DOGE Yükseliyor!

Elon Musk Çarşamba günü The Boring Company’nin Burnt Hair parfümünün ödeme olarak Dogecoin’i (DOGE) kabul edeceğini duyurdu. Sonuç olarak, DOGE fiyatı son 24 saatte %1.71 yükseldi ve 0,057 dolardan 0,060 doların üzerine çıktı. Tesla’nın CEO’su, yeni ürünü tanıtmak için Twitter biyografisini “Parfüm Satıcısı” olarak bile değiştirdi.

Elon Musk, Boring Company’nin ‘Yanmış Saç’ Parfümünü Tanıtıyor

Tesla CEO’su Elon Musk, 12 Ekim’de bir dizi tweet’te tünel inşaat firması The Boring Company’nin Burnt Hair parfümünü tanıttı. Elon Musk, Twitter’da şişesi 100 dolar değerindeki parfüm ürününü satmak için Twitter biyografisini “Parfüm Satıcısı” olarak değiştirdi.

Ayrıca müşterilerin Burnt Hair parfümünü Dogecoin ile satın alabileceğini söyledi. Dogecoin’e olan bağlılığını gösteren Tesla CEO’su, ödemeler için Dogecoin’i tanıtmaya devam ediyor.

Elon Musk, Pazar günü The Boring Company’nin 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak olan Burnt Hair parfümünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu, Boring Company’nin ikinci ürünü. Daha önce şirket, 20.000’den fazla ürünün satıldığı propanla çalışan alev makinesini piyasaya sürdü.

Elon Musk ön siparişte 10.000’den fazla Burnt Hair parfüm şişesi sattı. Dogecoin topluluğu, Elon Musk’ın memecoin DOGE fiyatını artırmasından memnun.

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yükseliyor

Kripto para piyasası, ABD TÜFE verileri ve yüksek yükselen ABD doları endeksi (DXY) öncesinde baskı altında olmaya devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum fiyatı yatay bir trendde hareket etmeye devam ediyor.

Bu arada, Dogecoin’in (DOGE) fiyatı, Elon Musk’ın parfüm promosyonunun ortasında bir günde %1.57 yükseliş gösteriyor. İşlem hacmi sabit ve yatırımcıların ilgisinin olmadığını gösteriyor. 24 saatlik en düşük ve en yükseği sırasıyla 0.059 dolar ve 0.060 dolar.

Ayrıca Elon Musk, Twitter’ın 44 milyar dolarlık hisse başına 54,20 dolardan satın alınmasını kabul ettikten sonra Twitter için DOGE taahhüdü verdi. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Terra (LUNA) En Çok Yükselen Altcoin Olarak Solana ve Cardano'yu Geride Bıraktı

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu