EOS Fiyat Analizi: Kazançlarını Yitiriyor

Son 24 saat içinde, piyasanın önemli altcoinlerinin çoğu önemli kazanımlar kaydetti. Ne yazık ki, yazım sırasında eğilimde daha büyük bir değişiklik gözlemlenmemiştir. EOS toplu olarak bir büyüme dönemine işaret ederken, pazarın ayıları piyasada güçlü bir tutuş sağlamaya devam etti.

EOS

EOS, son zamanlarda iyi bir ivmeye sahipti, kripto ise yüzde 4,35’lik bir yürüyüş kaydederken konumunu daha yüksek bir aralıkta koruyor. Tokenin piyasa değeri, 2,42 milyar dolarlık yüksek işlem hacmiyle desteklenen 2,4 milyar dolar civarında kaldı.

Bollinger Bantları, bantlar birbirine paralel kaldığı için yakın dönemde bir yükseliş döneminin aktif kalabileceğini göstermektedir. Ayrıca, Chaikin Money Flow veya CMF, sermaye girişlerinde şu anda para çıkışlarının egemen olduğunu ima etmektedir.

Geçtiğimiz Cuma günkü açıklamaya göre, mevcut toplam arzın %10’unun hemen altında 100 milyon EOS tokenini kontrol eden Block.One, hangi Blok Üreticisi (BP) adaylarının desteklenip oy vereceğine karar vermek için kullanılacak yönergeleri ortaya koydu. Üç gereklilik arasında, iki ve üçüncü sıradakiler şunlardır; BP adaylarının node “sürüm 2” veya daha yüksek EOS yazılımını çalıştırmalı ve bağımsız olarak genel olarak sorgulanabilir bir node olarak çalışıyor olmalıdır. Elbette bununda fiyat üzerinden etkileri mümkün olabilir, takip edilmedilir.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın