Eski Coinbase CTO’su: ”FOMC’den Önce Bitcoin Alın, Fed’i Bitirin”

Son zamanlarda Bitcoin fiyatının önümüzdeki 90 gün içinde 1 milyon dolara ulaşacağına dair iddiaya giren kripto borsası Coinbase’in eski CTO’su Balaji S. Srinivasan, merakla beklenen FOMC toplantısından önce faiz artışları hakkındaki beklentilerini paylaştı. 

Bitcoin Sakin Görünüyor; Kaos İçinde Besleniyor

Srinivasan, kendisine bozuk göründüğü için sistemde birkaç iyileştirme önerdi. Fed’in faiz kararı öncesinde piyasanın kaos içinde olduğunu, ancak Bitcoin’in tüm krizlerin ortasında sakin göründüğünü vurguladı.

Coinbase Ex-CTO’su, ”Bitcoin Satın Alın ve Fed’i Bitirin” dedi.

FED’in bankacılık krizini yatıştırma girişimiyle alay eden Srinivasan, bunu siyasi kararlar için akademik gerekçe olarak işaretledi. Ayrıca, Fed’in kontrol ve dengeyi sağlamada eksik olduğunu belirtti. 

Eski Coinbase CTO’suna göre, Federal Rezerv faiz oranlarını her iki yönde de o kadar sert hareket ettirdi ki, tüm ABD bankacılık sistemini çökerttiler.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tether, Karını Bitcoin'e Yatıracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu