Eski Ripple CTO’su XRP’lerini Satmaktan Vazgeçti, İşte Nedeni!

Eski Ripple CTO’su ve XRP Ledger’ın ortak yaratıcısı Jed McCaleb Cuma günü, kalan 5 milyon XRP‘sini “her ihtimale karşı” elinde tuttuğunu açıkladı.

CTC News muhabirlerine göre, McCaleb bir Zoom konferansında şunları söyledi:

“Düşünürseniz, hepsini satmam gerçekten aptalca olur. Yani, ya gerçekten token başına 589 dolara giderse? ZENGİN olabilirim! … Bilmiyorum, belki bu enflasyon, belki benzin maliyeti, bilirsiniz. Ama sadece bu XRP’nin geri kalanını elimde tutmanın bana ve aileme daha fazla güvenlik sağlayacağı hissine kapılıyorum.”

2014’te Ripple’dan ayrıldığından beri McCaleb, milyonlarca XRP sattı ve Jed’in tacostand cüzdanı gelen en son raporlara göre, hala yaklaşık 5 milyon XRP‘ye sahip.

Santiment’e göre, XRP ağı haftayı kapatmak için önemli bir anormallik gördü. XRPL için 73 milyonuncu defter, 15 Temmuz’da başarıyla kapatılarak proje için yeni bir başarı elde edildi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ABD'den Taşınıyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu