Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

  • ETH, BNB’nin düzeltmesi şimdilik bitti mi?

İlk 10 kripto paranın bazıları kırmızı, diğerleri yeşil bölgede olduğundan haftanın son günü piyasa genel olarak ne yükseliş ne de düşüş eğilimi gösterdi. En büyük kaybeden, son bir gün içinde %0,63 oranında düşen Chainlink (LINK) oldu.

Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) ile ilgili temel bilgiler şu şekildedir:

İsimEtiketPiyasa DeğeriFiyat Hacim (24s)Değişim (24s)
EthereumETH41,657,331,029$370.01$91,709,576,660$%-0.83
Binance CoinBNB4,279,373,660$29.63$1,315,424,359$%9.18

ETH/USD

Ethereum (ETH) dünden beri Bitcoin’den (BTC) daha fazla düşüş yaşadı, ancak mevcut hafta lider altcoin için genel olarak olumlu geçti.

Teknik açıdan, Ethereum (ETH), geçtiğimiz hafta kripto para birimi için yükseliş ile geçmesine rağmen Bitcoin’e (BTC) benzer şekilde işlem görüyor. Mevcut seviyelerde likidite düşük, bu da destek alanına (355 dolara) kadar bir fiyat düşüşünün meydana gelebileceği anlamına geliyor. Bu tür fiyat hareketleri önümüzdeki hafta için geçerlidir.

Ethereum, basın zamanında 368,39 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB), listemizdeki en iyi kazanan. Yerel borsa tokeni geçen gün %9,18 oranında fırladı.

Binance Coin (BNB) bir yükseliş oluşturarak konsolidasyon aşamasından çıktı. Yükseliş eğilimi, uzun vadeli senaryo olarak kalsa da, kısa vadeli bir düzeltme beklenebilir. Relative Strength Index (RSI) göstergesi, yaklaşan bir düşüşü destekleyecek nitelikte olarak; “aşırı alım” bölgesinde bulunuyor. Eğer mevcut düşüş senaryomuz gerçekleşirse, fiyat, destek seviyesi olan 26,27$ bölgesinde tutunabilir.

Binance Coin (BNB), basın zamanında 30,39 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu