24 Mart 2021 EOS, Waves, Zcash Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

24 Mart 2021 EOS, Waves, Zcash Fiyat Analizi

EOS, 50 SMA ve 200 SMA arasında işlem yaparken, Waves yükselen bir üçgen oluşumundan bir kopuşa tanık oldu, ancak yazım zamanında daha düşük seviyelerde dengelendi. Son olarak Zcash, kayıplarını %38,2 Fibonacci seviyesinde kesti ve aynısı 136,21 $ seviyesinde bulundu.

EOS

Kaynak: TradingView
 EOS/USD

OBV’deki düşük zirveler, EOS 4,47 $ ‘lık dirençten güneye doğru ilerledikçe piyasadaki satış baskısını vurguladı. 4 saatlik zaman diliminde şamdanlar, sırasıyla direnç ve destek çizgileri gibi davranan 50 SMA (mavi) ve 200 SMA (yeşil) arasına sıkıştırıldı. İki hareketli ortalama arasında bir kesişme de bir yükseliş gelişimi olabilir.

RSI, 50 civarında kuzeyi işaret ediyordu ve üst bölgeye doğru bir hareket, EOS’un genel direncini tersine çevirdiğini görecekti. Bu, bir sonraki tavana kadar 4,47 $ ‘a kadar ek kazançlar sağlayabilir. Öte yandan, 200 SMA’daki bir kırılma, 3,74 $ ‘lık güçlü bir destek bölgesine satışın uzatılmasına yol açabilir.

Waves [WAVES]

Kaynak: TradingView
WAVES/USD

Dün yükselen bir üçgenden bir kopuş, Waves’in son 33 günde ilk kez görülen 12 $ işaretinin üzerine çıktığını gördü. Bununla birlikte, daha yüksek seviyelerde de bir satış görüldü ve fiyat 11 dolarlık desteğe yaklaştı. 24 saatlik işlem hacmi %110’un üzerinde sıçradı ve 350 milyon $ ‘ı aştı, bu da tüccarların fiyat 12 $’ a yaklaştıkça kazançları kilitlediğinin bir göstergesi.

Stokastik RSI, aşırı alım bölgesinin hemen altından aşağı doğru ilerliyordu, MACD’nin histogramı, MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine çıkmasına rağmen, momentumda bir düşüş kaydetti. Yazım zamanı destek seviyesindeki istikrar kısa vadede sağlıklı olacak ve boğalar için bir sonraki hedef 13 doların üzerindeydi.

Zcash [ZEC]

Kaynak: TradingView
 ZEC/USD

Fiyat %38,2 Fibonacci düzelme seviyesinde destek bulduğundan Zcash’in 4 saatlik grafiğinde bir miktar yükseliş hareketi görüldü. Daha önce, basın zaman kanalına doğru bir düşüş, bazı alımları teşvik etmiş, bu da fiyatı kuzeye taşımıştı ve aynı durumun ilerlemesi bekleniyordu. RSI, ZEC boğaları 136,21 $ ‘lık bir satışları yumuşatırken aşırı satım bölgesine yakın bir yerden yükseldi.

Chaikin Para Akışı da kuzeyi işaret ediyordu ve yarım çizginin üzerindeki bir hareket, kripto para birimi için güçlü sermaye girişlerini görebilir ve bu da fiyatı %50 geri çekilme seviyesinin üzerine çıkarabilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu