Forbes Analisti: Ethereum, En İyi Performans Gösteren Kripto Oldu - BTC MAGAZİN

Forbes Analisti: Ethereum, En İyi Performans Gösteren Kripto Oldu

  • Ava Trade ve Forbes baş analistine göre, bu yıl Ethereum fiyat artışında Bitcoin’i iki kattan fazla geride bırakarak, XRP’yi de geride bıraktı.

Materyallerini Forbes’da yayınlayan Ava Trade baş piyasa analisti Naeem Aslam, bu zor yılda Ethereum‘un Bitcoin ve XRP‘den daha iyi iş çıkardığına inanıyor (piyasada USD tarafından desteklenmeyen ilk üç para biriminden bahsediyor).

Ethereum Yol Gösteriyor, BTC ve XRP Geride Kaldı

Aslam tarafından yayınlanan verilere göre, Mevcut yılın başından günümüze kadar olan sürede, Ethereum %206 oranında şaşırtıcı bir artışı gösterdi.

Bitcoin %82 arttı (ancak, Anthony Pompliano’ya göre Mart ayındaki çöküşten bu yana Bitcoin %300 arttı) ve dördüncü en büyük para birimi XRP, bugüne kadar %30 yükseldi.

Topluluk, Ethereum’un ağ için çok önemli olacak uzun zamandır beklenen Ethereum 2.0 güncellemesini başlatacağını ve diğer iyileştirmelerin yanı sıra ETH madenciliğini “proof of work (PoW)”den “proof of stake (PoS)” konsensüs algoritmasına çevireceğini umuyor.

Basın zamanında, en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH, CoinMarketCap’e göre 393,47 dolardan işlem görüyor. Bu yıl daha önce, ETH birkaç kez 400 dolar seviyesini aştı, ancak daha sonra geri çekildi.

Zincir Üzerindeki ETH Temelleri Yeni Yüksek Seviyelere Ulaştı

Bu arada, analitik sağlayıcısı Glassnode, birkaç zincir üstü ETH ölçümünün, Ethereum’a küçük ölçekli perakende yatırımcıların girdiğinin bir göstergesi olduğunu, bildirdi.

Son tweetlere göre, 0.01’den fazla token barındıran ETH cüzdanlarının miktarı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10.266.661’e ulaştı.

Başka bir en yüksek seviye, 0.1’den fazla token tutan ETH cüzdanlarında kaydedildi: 3.567.767.

ETH transferlerinin sayısı (1 günlük MA) da son 24 saatte arttı ve 43.367.125’e ulaştı. Yeni seviye (43.367.125), bu metriğin önceki değerine göre %12,1’lik bir artış demektir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu