Fundstrat Stratejistinden Bakkt Yorumu: Gelmeye Hazır Ciddi Bir Kitle Var - BTC MAGAZİN

Fundstrat Stratejistinden Bakkt Yorumu: Gelmeye Hazır Ciddi Bir Kitle Var

Fundstrat Global Advisor genel müdür ve stratejisti Sam Doctor, 19 Temmuz’da yayınladığı Twitter gönderisinde Bakkt’ın Bitcoin (BTC) vadeli işlem sözleşmelerinin bu çeyrekte başlayacağını belirtti.

Lansman, geçen ay açıklanmış olan testleri takiben önümüzdeki hafta başlayacak. Firma, lansmanın geleneksel kurumsal yatırımcıların katılımını hızlandırmak için bir katalizör olacağına inanıyor.

“Bakkt lansmanının 1. gününde gelmeye hazır ciddi bir kitle var, satış ekibi brokerler, piyasa yapıcılar, destek alım satım masaları ve likidite sağlayıcıları arasında çekiş kazanıyor”

Sam Doctor

Söz konusu etkinlik sırasında Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) komisyon üyesi Dawn Stump, hiçbir mevcut kripto işleminin finansal istikrarı tehdit edemediğini ve düzenleyicinin halktan Bitcoin vadeli işlemleri için artan bir talep gördüğünü açıkça belirtti. Ayrıca zirve sırasında, kripto yatırım firması Blocktower baş bilgi görevlisi Ari Paul’un, bir kripto para birimlerinin Paypal kadar kolay kullanabildiğinde perakende satışının çok büyük olacağından emin olduğu bildirildi.

Paul ayrıca, kurumların geleneksel varlıklar ile düşük korelasyonları ve %200 ile %300 arasında değişen bileşik büyüme oranları ile kripto varlıklarını reddetmemeleri gerektiğini söyledi. Ayrıca, kripto para birimlerinin enflasyon ve el koyma karşısında çok güçlü olduğunu belirtti.

Öte yandan Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, çoğu tokenin başarısız olacağını ve bir avuç temel protokolün hayatta kalacağını, sadece bunların üzerine inşa edilmiş binlerce ademi merkeziyetçi uygulamanın bulunacağını söyledi.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu