Game of Thrones'un Yıldızı Bitcoin Dünyasına Giriyor - BTC MAGAZİN

Game of Thrones’un Yıldızı Bitcoin Dünyasına Giriyor

Görünüşe göre, Game of Thrones’un Arya Stark’ı, Maisie Williams Bitcoin pazarına el atıyor. Maisie, 16 Kasım’da Bitcoin satın alma planıyla ilgili hayranlarının ne düşündüğünü sormak için Twitter’a gitti ve attığı bir tweet ile Bitcoin’e uzun süreli girmesi gerektiğini düşünüp düşünmediklerini sordu.

Bazı hayranları Maisie’nin planlarını tam olarak desteklemedi, Bitcoin fiyatının şu anda yüksek olduğunu ve satın almak için biraz düşmesini beklemesi gerektiğini söyledi. Öte yandan, Bitcoin destekçileri sonunda ışığı gördüğü için onu övdü.

Ancak görünüşe göre Maisie için kimin ne düşündüğünün bir önemi yoktu. Ertesi gün, 17 Kasım’da halihazırda bir miktar BTC satın aldığını yazdı.

BTC Tarihi Bir Yolda

Maisie’nin Bitcoin’e olan ilgisi, Bitcoin’in halihazırda tüm zamanların yüksek seviyesi olan 20.000$’ı aşması beklenen ciddi bir boğa koşusu için yolda olduğu zamanlarda ortaya çıktı. Bununla birlikte, BTC’nin yakında 100 bin dolara çıkmasını bekleyenler bile var.

Bitcoin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine adım adım yaklaşıyor. Şu anda, 18.000$ civarında işlem görüyor, ki bu tüm zamanların en yüksek seviyesinin 2.000$ altındadır.  Bitcoin şu anda 330 milyar doları aşan bir piyasa değerine ve %66’nın üzerinde piyasa hakimiyetine sahip. Çoğu analist ve trader, bir numaralı kripto para biriminin yeni bir rekor kırmasının an meselesi olduğu konusunda hemfikir.

Ünlülerin İlgisi Bitcoin’i Olumlu Etkiliyor

Maisie, BTC’ye olan ilgisiyle alakalı tweet attığında, binlerce insanın dikkatini çekti. Bu nedenle, ünlüler kriptoyu daha fazla insana tanıttıkları için bu Bitcoin’in yararına olabilir. Şimdi ünlü Arya Stark Bitcoin’e girdiğine göre, Jon Snow (Kit Harrington) da girer mi dersiniz?


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu