Bitcoin Cash ABC %62’lik Bir Toparlanma Kaydetti

Bitcoin Cash’in son hash savaşı Bitcoin Cash ABC’yi (BCHA) mahvetmiş olabilir, ancak BCHA grubu henüz ayakta.

Geliştirici yeni bir istemci sürümü sunmaya çalışırken, Bitcoin Cash ABC coin kısa bir süre önce %62 fiyat artışı yaşadı. Yeni güncellemenin BCH istemcisinin çatalları (fork) için yeni istikrar odaklı düzeltmeler içereceği bildirildi.

Kripto analistleri, bu güncellemenin hash savaşında ağır bir darbe alan Bitcoin Cash ABC’yi yeniden canlandıracağına inanıyor. Kripto topluluğu üyelerinin büyük bir kısmı, hash savaşının coinin sonunun geldiğine işaret ettiğini düşünüyordu. Ancak, coin yükselmeye devam etti.

CoinMarketCap verileri, coinin bugün 19,28  dolardan işlem görmeye başladığını gösteriyor. Beş saat sonra fiyat 15 dolara düştü. Bununla birlikte, coin o zamandan bu yana tekrar toparlandı ve şu anda 24 saatlik 1.394.300 dolarlık hacimle 19.97$’dan işlem görüyor. BCHA’nın 24 saatlik en düşük seviyesi şu anda 12,81$ iken, en yüksek seviyesi 22,99$’dır.

Coin son 24 saatte 12,27$’dan 19,9$’a yükseldi. Bu geri dönüş, sahiplerine umut aşılıyor. Öte yandan, Bitcoin Cash Node (BCHN) şu anda 248$’dan işlem görüyor.

Amaury Sechet, dün Twitter üzerinden mevcut projeye bağlı kalacağına söz verdiğine dair bir paylaşım yaptı.

Secher:

“Tartışmasız ki BCHA topluluğu, kriptodaki en harika topluluk. Henüz küçük olduğu gerçeği, kripto hakkında başka bir şeyden çok daha fazla şey söylüyor. Olmak istediğim başka bir yer yok”

Bitcoin Cash ABC, doğru yolda ilerlemeye çalışırken birçok engelle karşılaşıyor. Coin, Bitcoin Cash etiketinin yanı sıra BCH sembolünü de kaybetti. Daha da kötüsü, hard fork’un gerçekleşmesinden bu yana zincire yalnızca birkaç blok eklendi.

Bununla birlikte, son blokta artan sayıda işlem bulunması nedeniyle küçük de olsa olumlu bir görünüm var. BCHA bloğunda 14.000 işlem bulunuyordu, ki bu önceki bloktaki 1.674 işleme kıyasla kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Cardano, Bitcoin'in Karşı Rüzgarına Rağmen Yükseliyor

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu