Glassnode Raporu: ‘Şimdiye Kadar Gördüğümüz En Büyük Günlük Hacim’

  • Glassnode ajansı Binance’ın kısa bir süre önce cüzdanlarına gönderilen LINK’in kayıtlı en büyük net transfer hacmini bir gün içinde gördüğünü bildirdi.

Glassnode analitik firması, hafta sonu boyunca borsa neredeyse 5.000 LINK işlemin hedefi haline geldiğinden Binance’de günlük büyük bir LINK devir hacminin kaydedildiğini bildirdi.

Araştırma şirketi bunun analitik ekibinin gördüğü en büyük günlük aktarılan kripto miktarı olduğunu belirtti.

Bir Günde Binance’a +16 Milyon Dolarlık Kripto Aktarıldı

Glassnode yine Crypto Twitter ile bazı ilginç veriler paylaştı. Bu kez, yakın zamanda birçok yatırımcının ve tüccarın dikkatini çeken Chainlink (LINK) coini ile ilgili.

Son Glassnode raporuna göre, hafta sonu bir gün Binance cüzdanlarına 16 milyon doların üzerinde LINK gönderildi. Analiz firması, LINK miktarını Binance’e ulaştırmanın yaklaşık 5.000 işlem yaptığını vurguladı.

Glassnode analitik ekibi, bunun borsaya şimdiye kadar gözlemledikleri en büyük günlük net transfer olduğunu ekledi.

LINK Transfer Sayısı

Bununla birlikte, hafta sonu boyunca Glassnode tarafından paylaşılan bir başka veri, toplam LINK aktarım sayısının 563.625’ten 317.625’e neredeyse yüzde elli düştüğünü belirtti.

Çoklu LINK Temelleri Artıyor

Birkaç LINK temellerinde bir artış Glassnode tarafından fark edildi. Özellikle, 24 saatlik bir süre içerisinde LINK borsalarında yeni bir büyük artış kaydedildi – %738.3 artış.

Buna ek olarak, LINK borsa girişi (24 saat içinde yüzde 177,6 artış), aktif cüzdan sayısı ve ortalama işlem hacmi de yeni büyük zirvelere ulaştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın