EOS.IO Tabanlı Sesli Sosyal Medya Platformu Halka Açıldı - BTC MAGAZİN

EOS.IO Tabanlı Sesli Sosyal Medya Platformu Halka Açıldı

  • Voice adlı EOS.IO tabanlı bir sosyal medya platformunun CEO’su Salah Michael Zalatimo, bugün uygulamayı resmi olarak duyurdu.

Salah Michael Zalatimo’nun resmi açılış konuşması, Voice’un daha önce ‘değiştirilen’ şeyler ‘nedeniyle daha önce planlandığı aylar içinde başladığını belirtiyor.

Voice Diyor ki, “Merhaba Dünya!”

Bugün itibariyle, EOS.IO tabanlı sosyal medya platformu Voice canlı ve dünya çapında okuyucular tarafından kullanılabilir. Ancak, yalnızca kayıtlı kullanıcılar içerik yayınlayabilir.

Kayıtlı Voice yayıncıların havuzuna katılmak için kullanıcılardan ekibin yönetiminden “erken erişim” istemeleri istenir. Bir sonraki aşamada, arkadaşların davet etme işlevi yayınlanacak. 15 Ağustos’tan itibaren, erken erişim isteyen herkes, arkadaşlarına Voice kaydı önerebilir ve topluluklar kurabilir.

Sonbaharda Voice arayüzünde ve performansında çok sayıda yükseltme yapılabilir. Daha önce, Block.one ekibi birkaç ay sonra Voice’i başlatmayı planladı, ancak ‘dünya değişti’ ve yayın koşulları yeniden değerlendirildi.

Bununla birlikte, yeni ürünün ana hedefi değişmeden kalmaktadır. İnsanların sosyal medyayı Big Tech’ten uzaklaştırmasına ve projenin liderinin hoş geldiniz yazısına göre “insanları ilk sıraya koymasına” yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tartışmalı Sürüm

Voice platformu için iOS uygulaması App Store’da da mevcut. Böylece, bu sürüm insanlara alışılmadık bir sosyal ağın arayüzü ve araç takımı hakkında bilgi verebilir.

Sürüm sorunsuz olarak gelmedi. Btcmagazin tarafından daha önce bildirildiği gibi EOS meraklıları, Voice kullanıcılarının yayınlarının resmi lansmandan haftalar önce mevcut olduğunu fark ettiler.

Proje, token ödül mekanizmasını çalıştırmak için gerekli olan “müşterini tanı” (KYC) kontrollerini zorlaştırdığı için eleştirildi. Dahası, farklı ülkelerden kullanıcılar sistemin Voice web sitesini DDoS saldırısı olarak açma girişimlerini tanıdıklarını ve EOS.IO tabanlı sosyal platformla ilk etkileşimlerini önlediklerini iddia ettiler.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu