Gods Unchained (GODS) Nedir? Gods Unchained (GODS) Geleceği ve Yorum 2022

Gods Unchained (GODS) Nedir?

Gods Unchained (GODS), Ethereum blok zincirine dayalı çevrimiçi bir strateji kart oyunudur. 2018 yılında ilk kart satışını gerçekleştiren oyunda oyuncular kendi destelerini oluşturarak savaş stratejilerini belirliyor ve diğer oyuncularla savaşlara giriyor.

GODS, Hearthstone, Runeterra ve Magic: The Gathering Arena gibi geleneksel video oyunlarına benzerlik göstermektedir. Ancak onlardan farklı olarak, oyunculara oyun içi dijital varlıklarının sahipliğini verir. Oyuncular, Immutable X NFT Marketplace aracılığıyla GODS token’larını veya diğer oyun içi varlıkları GODS Tokens karşılığında takas edebilirler.

GODS token’ı, Gods Unchained iskambil oyununun ERC-20 tabanlı bir token’dır. Sahip olduğunuz GODS Token’lar ile GODS evreninde NFT’ler üretebilir, NFT’ler ve oyun içi satın alımlar satın alabilir, oyunun geleceğinde söz sahibi olabilir ve token’ları stake ederek ödüllerin tadını çıkarabilirsiniz. GODS, Ethereum blok zinciri ağındaki gaz ücretlerini sıfırlayan bir katman 2 çözümü olan Immutable X’e dahil edilmiştir.

Yani oyun içi işlemler de dahil olmak üzere GODS ile yapılan işlemler için yüksek gaz ücretleri ödemeniz gerekmez. Sahip olduğunuz GODS Token’lar ile GODS’de yeni kart paketleri satın alabilir, token’ları NFT olarak üretebilir veya satabilir, oyun yönetiminde söz sahibi olabilir ve token’larınızı stake ederek ödüller kazanabilirsiniz. Maksimum arzı 500 milyon olan GODS tokenlerini Bitlo gibi kripto borsalarından kolayca alıp satabilirsiniz.

GODS Metamask gibi Ethereum cüzdanlarını destekliyor. GODS’e kayıt olduğunuzda oyun dosyası otomatik olarak bilgisayarınıza indirilecektir. GODS bir tarayıcı oyunu değildir. Oyun başlatıcı dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Oyunu kurduktan sonra tek yapmanız gereken cüzdanınızı GODS and Immutable X oyununa bağlamak.

Gods Unchained’in en büyük cazibesi, oyuncuların topladıkları tüm oyun içi varlıkların tam sahipliğini almalarına izin vermesidir. Bu varlıklar aynı zamanda eşdeğer bir parasal değere sahiptir ve NFT piyasasında işlem görebilir. Bu açıdan GODS, fiziksel kart oyunlarına benzer ve ticaret kartlarının ticaretini mümkün kılar.

GODS’u diğer para kazanma oyunlarından ayıran özelliklerden biri Gods Unchained’in Immutable X ile çalışmasıdır. Immutable X, Ethereum blok zinciri ağında günde daha fazla NFT işlemi sağlar. Normal Ethereum ağı, günde yaklaşık 150.000 NFT işlemini gerçekleştirebilir. Teoride, Immutable X bu sayıyı günde 200 milyona çıkarabilir. Bu sayede Gods Unchained NFT pazarında ve oyunda çok düşük veya hiç gaz ücreti olmadan daha hızlı işlem yapmak mümkün.

Gods Unchained Wallet (GODS), sahip olduğunuz bir GODS değer cüzdanı deposu değildir. Bunlar, sahip olduğunuz GODS değerlerini kullanmak için gereken özel ve genel anahtarları içeren yazılım parçalarıdır. Gods Unchained Wallet (GODS), GODS bakiyenizi görüntülemenize ve GODS bakiyenizi Blockchain sistemi aracılığıyla diğer GODS cüzdanlarına aktarmanıza olanak tanır.

Her GODS cüzdanın bir adresi vardır, bu adres kodu 26-35 alfanümerik karakterden oluşur. Gods Unchained Wallet Public Key (GODS), başkaları tarafından görülebilen ve GODS cüzdanınıza göndermelerine izin veren GODS cüzdan adresidir. Bu adres ile diğer cüzdanlardan kendi cüzdanınıza Gods Unchained coin gönderebilirsiniz. GODS cüzdanınızdan başka bir GODS cüzdanına GODS GODS göndermek için cüzdanınızın özel anahtarını kullanmanız gerekir. GODS cüzdanı ile GODS teknolojisinin temelini oluşturan Blockchain sistemine katılabilirsiniz.

Paper cüzdan, GODS cüzdanınızın genel ve özel anahtarlarının kaydedildiği bir belgedir. Paper GODS cüzdanında Gods Unchained (GODS) adres bilgileriniz genellikle QR kodu olarak görüntülenir. İnternet bağlantısı olmayan bir GODS cüzdanı olduğu için internetten gelebilecek saldırılara karşı en güvenli cüzdandır. Özel olarak tasarlanmış Paper Gods Unchained (GODS) cüzdanı oluşturabilir veya kendi GODS cüzdan bilgilerinizi çıktı olarak oluşturabilirsiniz. Bu bir GODS fiziksel cüzdanı olduğundan ve cüzdan bilgileriniz buna yazıldığından, cüzdanınızı kaybederseniz, GODS bakiyenizin tamamını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Utrust (UTK) Nedir? Utrust (UTK) Geleceği ve Yorum 2022

Gods Unchained (GODS) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: James ve Robbie Ferguson
  • Kuruluş Yılı: 2021
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 500,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 23,660,714
  • Piyasa Değeri: ₺ 177,241,006
  • En Düşük Fiyat: ₺ 4.15
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 158.54
  • Proje Amacı: Gods Unchained, oyuncunun oyun içi öğelere fiilen sahip olmasını sağlayan, oynaması ücretsiz bir taktik kart oyunu olarak tasarlanmıştır.

Gods Unchained (GODS) Geleceği

GODS, listelendiği piyasalardaki işlem hacmine göre 1 yıllık bir görünüm için zayıf bir yatırım aracı olarak derecelendirildi. Ancak, uzun vadeli görünümde olumlu tahminler ortaya çıkıyor. Risk yüksektir, ancak bununla birlikte uzun vadeli getiri gelir. 2022-2027 döneminde yeni proje ataklarıyla büyümeye devam etmesi bekleniyor. Öte yandan, fiyat hedefi mevcut uzun vadeli fiyatın üzerindedir.

Gods Coin gelecek kısmı hakkında tam olarak kimse bir şey söyleyemez ama Gods Unchained, EA Games gibi dünyaca ünlü bir oyun şirketinde çalışmış tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş, çok kaliteli bir arayüze sahip. Oyun kurucusunun amacı, platformu sürekli geliştirmek ve oyuncuları platforma çekmek için son derece rekabetçi bir ortam yaratmaktır. Gods Coin projesi bu hedeflerde başarılı olabilirse Gods Coin’in geleceği parlak olabilir ancak projenin şiddetli rekabetin sürekli arttığı bir sektöre girmesi, başarısız olabilir veya başarısız olabilir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Gods Unchained (GODS) Yorum

GODS Token, geliştiriciler arasında verilen oyuncu teşvikleri ve bir kamu satışı ile sağlam bir temel üzerine inşa edilmiştir. Son yıllarda oyun tabanlı kripto projelerinin popülaritesi yatırımcılara yeni alternatifler sunuyor. Analistler, Gods Unchained Coin (GODS) hakkındaki görüşlerini aktif olarak revize ettiler. Özellikle bu yıl piyasaya sürülen mobil versiyon ile patlama ihtimalinin çok yüksek olduğu düşünülüyor. Bu bağlamda, uzmanlardan gelen geri bildirimler oldukça olumludur.

Uzmanlara göre Gods Unchained (GODS) Coin kısa vadeli iyi bir yatırım aracı değil. Son zamanlarda mobil uygulamalarda ve projelerde yeniliklerin ön saflarında yer almasına rağmen halen yüksek riskler taşımaktadır. Uzun vadeli yatırımcıların sepetinde yer bulabileceği iddia edildi.

Gods Unchained (GODS) Nereden ve Nasıl Alınır?

Gods Unchained (GODS)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu