Google Cloud, Blok Üreticisi Olmak İçin EOS Topluluğuna Katıldı - BTC MAGAZİN

Google Cloud, Blok Üreticisi Olmak İçin EOS Topluluğuna Katıldı

  • Block.one, bugün Google Cloud’un EOS topluluğuna katılmayı planladığını ve bir EOS Blok Yapımcısı olma yolunda adımlar attığını paylaştı.

Block.one, özel olarak paylaşılan bir basın bülteninde; küresel dev Google Cloud’un EOS topluluğuna katılmayı ve EOS ağında bir Blok Üreticisi olmayı planladığını açıkladı.

Google Cloud’un Katılımı, EOS İçin Önemli Bir Dönüm Noktasıdır

Google Cloud, EOS ağında bir blok üreticisi (BP) adayı olmayı hedefliyor. Google Cloud ayrıca BP’lerinden biri olma yolunda adımlar atarken, EOS ağından da yararlanacak.

Topluluğa katılarak Google Cloud, blockchain teknolojisini şimdi kullanan ve gelecekte bunu yapmayı planlayan şirketlerin gerçekten de “depolanan verileri korumasını” ve kullanıcıların sorunsuz bir şekilde erişebilmesini sağlayacak.

Google Cloud EOSIO Blok Zincirinden Yaralanacak

Basın açıklamasında Block.one ekibi, Google Cloud’un kendilerine katılma kararını sıcak bir şekilde memnuniyetle karşıladı ve bunun EOS ağı için büyük bir başarı olduğunu söyledi.

CTO Dan Larimer’e göre Google Cloud, altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek. Ayrıca Blockchain devinin, Google Cloud’un blok zincirinin tüm avantajlarından yararlanmasını sağlayacağını belirtti.

CEO Brendan Blumer şunları söyledi:

“Google Cloud ekibi, gelişen EOS topluluğunu ve üzerine inşa ettiği yüksek performanslı EOSIO teknolojisini anlıyor. Google Cloud’u EOS topluluğuna davet ediyoruz ve EOS ağına katkılarından dolayı heyecan duyuyoruz.”

Google Cloud’un BP Haline Gelmesi İçin Gerekenler

EOS ağında bir blok üreticisi olmak için token sahiplerinin Google Cloud lehine bir seçim yapması gerekir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu