Haftanın En İyi NFT Tokenları (16 – 22 Mayıs)

Tarih boyunca insanların topladığı kıt varlıklar senelerdir dijitale taşındı. Artık dijital koleksiyonlar, NFT’ler ile varlıkların gerçekliğini bilebildiğimiz ve mülkiyetlerini alabildiğimiz bir şeye dönüştü. NFT’ler, sahtekarlığı, sahteciliği ve yüksek aracı maliyetini önleyebiliyor. 2017 yılında Dapper Labs tarafından başlatılan NFT serüveni büyüyerek ve hızlanarak dijital NFT koleksiyonlarına, farklı nadirlikteki sanal varlıklara ve hatta metaverse’lerin oluşmasına önayak olmuştur. Her NFT benzersiz ve özgün bir tokendır. NFT’ler genellikle benzersiz niteliklerine ve kıtlıklarına göre serbest piyasa ekonomisiyle fiyatlanır. Bu içerikte haftanın en iyi NFT tokenları listesine birlikte göz atalım.

Telos (TLOS)

Haftanın En İyi NFT Tokenları (16 - 22 Mayıs) 2
Telos (TLOS)

Telos topluluğu, Terra geliştiricilerine ve yatırımcılarına destek sunmaya devam ediyor. Tüm Terra dApp’lerini 12 milyon TLOS Ignite hibe ve girişim programına katılmaya davet eden topluluk, Terra dApps’ten gelen başvurulara pazarlama desteği, yatırımlar ve teknik yardım sağlayacak. Terra geliştiricileri Telos ekibine Telegram ve Discord aracılığıyla ulaşabiliyor. Telos’un Terra’nın çöküşünün kurbanı olan yetenekli ekipler ve projeler için yardım sağlaması çok güzel. Web3 geleceği için yeni blok zinciri arayan Terra geliştiricileri, Telos’un davetlisi.

$0,33 fiyatındaki TLOS coin, geçen haftaki fiyatına göre %1,2 düşüş gösteriyor.

Proton (XPR)

Haftanın En İyi NFT Tokenları (16 - 22 Mayıs) 3
Proton (XPR)

Proton, merkeziyetsiz blok zinciri ağıdır. Müşteri uygulamaları, eşler arası ödemeler ve kripto paranın günlük kullanımının artırılmasını desteklemek amacıyla geliştirilen projenin arkasında Lynx ve Metal Pay şirketleri vardır. Proton kullanan her kullanıcı doğrulanmış kimliğe sahip olur ve kimliklerini itibari para birimlerinin bulunduğu hesaplarıyla doğrudan ilişkilendirebilir. Kullanıcıların her biri finansal ödeme katmanına entegredir. Proton ağı saniyede 4000 işlem gerçekleştirebilir. Kullanıcıların bu ağda gerçekleştirdiği tüm işlemler ücretsizdir. Önceki haftaki fiyatıyla neredeyse aynı olan XPR coin şu anda $0,0046 fiyatından işlem görmektedir.

Unifty (NIF)

Haftanın En İyi NFT Tokenları (16 - 22 Mayıs) 4
Unifty (NIF)

Unifty, galeri – yaratıcı ilişkisini geliştirme arzısından ilham alan yenilikçi sergi alanı The Gallery‘nin geliştirmelerini sürdürüyor. NFT’leri ve DeFi’ı birleştiren Galeri, NFT pazarına benzersiz bir yaklaşım sunuyor. Galeride kuratörler, içerik oluşturucular, koleksiyonerler ve hayranlar dahil herkes platform katılımı karşılığında ödüllendiriliyor. İçerik oluşturanlar, sanatlarını halka sergileme biçimini bu galeri ile yenileyerek değiştirebiliyor. Tüm katılımcılar dijital sanat sergisi sürecine dahil ediliyor ve bu sürece DeFi da entegre oluyor. NIF token şu anda $17,22’dan işlem görüyor. NIF, son 7 günde %3,2 artış gösterdi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Piyasanın Hala PoW Mekanizmasıyla Çalışan Kriptoları

Phantasma (SOUL)

Haftanın En İyi NFT Tokenları (16 - 22 Mayıs) 5
Phantasma (SOUL)

Phantasma, oyunlar, NFT’ler ve dApp’ler için kendisini bir toplu platform olarak tanımlıyor. Phantasma’nın akıllı NFT’leri minet edebilme yeteneği, onu gelişmiş özelliklere sahip NFT’ler basabilen bir platform yapıyor. Akıllı NFT, birden fazla NFT’nin birlikte çalışma yeteneği kazanarak tek bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor. NFT’lerin artan işlevselliğinin yanında Phantasma bir yandan da karbon nötr bir blok zinciri sunuyor. Save Planet Earth ile stratejik ortaklık kuran şirket, yeniden ağaçlandırmayı da kolaylaştırmayı amaçlıyor. SOUL token sahipleri hem tokenlarını stake edebiliyor hem de proje tekliflerini oylamak için tokenlarını kullanabiliyor. Platformun ikinci tokenı KCAL’dır ve SOUL token stake edenler KCAL token kazanır.

SOUL token şu anda $0,384 fiyatından işlem görmektedir. SOUL, son 7 günde değerini %51,9 artırmıştır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu