Haziran ve Temmuz Aylarının Popüler NFT Coinleri

NFT’ler benzersiz meta verilere ve tanımlama kodlarına sahip kriptografik varlıklardır. Temelde her bir NFT farklı bir tokendır ve teknolojileri aracılığıyla emlak, sanat eseri, oyun içi item veya dosyaları temsil etmek için kullanılırlar. Gerçek dünyadaki varlıklar tokenize edilip NFT haline getirilerek dolandırıcılık riski azaltılırken bir yandan da varlıkların alımı, satımı ve ticareti daha verimli hale gelir. NFT’ler insanların mülkiyet haklarını da iyi bir şekilde temsil edebilir. Birçok NFT koleksiyonunun değerleri yüz binlerce ve milyonlarca dollara ulaştığı için daha da popüler olan NFT kavramı, günümüz kripto para trendleri arasında zirvede yer almaktadır. Bu içerikte Haziran ve Temmuz aylarının popüler NFT coinleri listesini görelim.

Somnium Space CUBEs (CUBE)

Haziran ve Temmuz Aylarının Popüler NFT Coinleri 2
Somnium Space CUBEs (CUBE)

Somnium Space Cubes, topluluk odaklı bir açık sosyal metaverse’tür. Kullanıcılar NFT’ler oluştururak bunları satabilir, arazi satın alarak inşa yapabilir ve ticarete dahil olabilir. Bir sonraki iletişim, e-ticaret, eğlence ve yaşanayak yer için yeni bir dünya inşa etmeyi amaçlayan Somnium Space Cubes, kullanıcıların oyun içi ekonomiye katılarak ödüller kazanabileceği ve çeşitli ortamları keşfedebileceği bir sanal gerçeklik dünyasına sahiptir. Metaverse haritası şu anda keşfedilebilir bir haldedir. OpenSea’deki Somnium Space VR koleksiyonunda arsalar ve yapıların NFT’leri bulunur. CUBE, yarışlara, NFT müzelerine, eğlence parklarına, ışınlayıcılara ve daha birçok oyun içi şeye erişim için araç olarak kullanılır. $1,53 fiyatındaki CUBE token son haftada %2,1 değer kaybetmiştir.

SWFTCOIN (SWFTC)

Haziran ve Temmuz Aylarının Popüler NFT Coinleri 3
SWFTCOIN (SWFTC)

SWFTCOIN, tek noktadan daha hızlı, basit ve güvenli çapraz zincir sağlar. SWFT uygulamasına kayıt olduktan sonra cüzdandaki varlıklarınızı tek tıkla istediğiniz blok zincirine geçirebilirsiniz. Varlık yönetimi, ödeme, grup satın alma, madencilik havuzları ve daha fazlası, uygulamanın işlevleri arasındadır. Allchain Köprüsü, kullanıcının cüzdanına bağlanarak tek tıklamayla zincirler arası takası mümkün kılmıştır. SWFT NFT Aggregator ise birçok NFT pazar yerini bir araya getirmiştir. Kullanıcılar Treasureland, LooksRare, OpenSea, Rarible ve Bakeryswap gibi NFT ticaret platformlarına ve önde gelen NFT projelerine SWFT NFT Aggregator ile kolayca erişebilir. SWFT tarafından desteklenen herhangi bir blok zincirindeki herhangi bir token ile NFT ticareti yapılabilir. Oldukça çok özellik sağlayan SWFTC token son 14 günde %220 değer kazanarak $0,00258 fiyatından işlem görmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Mayıs Ayının Dikkate Değer Metaverse Projeleri

WHALE (WHALE)

Haziran ve Temmuz Aylarının Popüler NFT Coinleri 4
WHALE (WHALE)

Whale, yüksek değerli varlıklarla desteklenen bir sosyal para birimidir. The Vault isimli projesi, dijital sanat, blok zinciri oyunları, sanal emlak ve diğer çok rağbet gören dijital koleksiyonlar arasında en değerli ve nadir NFT’lerden bazılarına sahiptir. NonFungible.com ekibi tarafından düzenli olarak denetlenen The Vault, 2019’dan bu yana NFT’ler için 2 milyon dollardan fazla harcama yapmıştır. Kesin ve sınırlı basım yoluyla kıtlığı somutlaştıran WHALE, likidite madenciliği, NFT kiralama, özel NFT’ler ve başka birkaç yöntemle topluluğa token kazandırmaktadır. Geçtiğimiz 7 günde %11,2 değer kazanan WHALE token şu anda $1,57’dan işlem görmektedir.

Dego Finance (DEGO)

Haziran ve Temmuz Aylarının Popüler NFT Coinleri 5
Dego Finance (DEGO)

Dego Finance, DeFi ve NFT protokolüdür. Blok zinciri alanına daha fazla kullanıcı çekmek için tasarlanmış bağımsız bir NFT ekosistemi olarak hareket eden Dego Finance, bu amaç doğrultusunda çok fazla kullanıcı edinmiştir. NFT Suite sayesinde her kullanıcı açık artırmalara katılabilir, NFT mint edebilir, yayınlayabilir ve NFT ticareti yapabilir. Böyle eksiksiz bir NFT gerçekleştirme paketi, Dego Finance’in popülerliğini artırmıştır. Son 30 günde %20,9 yükselen DEGO token şu anda $1,45 fiyatındadır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu