Voyager Token (VGX) Nedir? Voyager Token (VGX) Geleceği ve Yorum 2022

Voyager Token (VGX) Nedir?

Voyager Token (VGX), e-ticarete odaklanan bir blockchain ve kripto para projesidir. Voyager Token (VGX), Uber ve E*TRADE’in kurucu ortaklarından biri tarafından başlatıldı. Voyager, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların yalnızca ABD doları kullanarak 30’dan fazla kripto para birimiyle harcama yapmalarına, mevduatlardan kâr etmelerine ve bunu sınırsız olarak yapmalarına olanak tanır. Projenin komisyonsuz olduğu iddia edilen kripto para birimine Voyager Token (VGX) adı veriliyor.

Kripto para yatırımcıları ve platform kullanıcıları, Voyager kripto ekosisteminde VGX ödülleri kazanabilir. Voyager uygulamasını kullanan ve Voyager Coin’leri stake eden yatırımcıların her ay daha fazla para kazandığı bilinmektedir. Kripto uygulamasının yakında geri ödeme hizmeti sunacağı ve kullanıcıların platform üzerinden yaptıkları alışverişlerden puan kazanacağı söyleniyor.

VGX, kullanıcılarına kripto para birimi alım satım hizmetleri sağlayan bir platformun token’ı olarak temsil edilebilir. Bu token, kripto meraklıları için birçok avantaj sunan VGX platformunda kullanılmaktadır. VGX token’ı, Ethereum (ETH) ağını çalıştırır. Voyager platformunda kullanılan VGX token’ları, kullanıcıların staking hizmetlerinden faydalanmalarını da sağlar. Voyager platformu aynı zamanda bir kripto para borsası olarak da tanımlanabilir. Bu borsa, bir takım özelliklerde rakiplerinden farklıdır.

VGX, yatırımcılara kripto varlık ticareti yapmak için güvenilir ve güvenli bir erişim noktası sağlayan bir kripto para birimi değişim platformudur. VGX bireysel ve kurumsal yatırımcılara kripto varlık ticareti için kaliteli çözümler sağlamak üzere tasarlanmıştır. VGX platformunun Ekim 2018’de başlattığı kripto para alım satım hizmetleri bugün çok farklı bir noktaya ulaştı. Platform şu anda 55’ten fazla kripto para birimini desteklemektedir. Buna ek olarak, borsa bir düzineden fazla kripto borsasıyla bağlantı sunuyor. Voyager’ın kullandığı benzersiz akıllı işlem yönlendirme teknolojisi sayesinde son cümlede bahsettiğimiz işlevsellik sağlanabiliyor. VGX mobil uygulaması Ocak 2019’da piyasaya sürüldü ve kullanıcıların kripto para ticareti yapmasını kolaylaştırdı.

Voyager Token (VGX) projesini üreten şirket Crypto Trading Technologies’dir. Şirket, çevrimiçi ticaret hizmetlerinde deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Konuyla ilgili ilk faaliyetlerin 2018 yılında başladığı söyleniyor. Şirketin CEO’su Stephen Ehrlich, hisse senedi ve opsiyon ticareti için değişim platformlarının geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Bu isim, ticaret ve finans piyasaları alanında uzun bir geçmişe sahip bir kişi olarak da bilinmektedir. Ehrlich, Lightspeed Financial’ın kurucusu ve E*TRADE Professional Trading LLC’nin eski CEO’sudur.

VGX yönetim şirketinin başkanı olan Philip Eytan, aynı zamanda farklı endüstrilerde birçok pozisyonda görev almış deneyimli bir isimdir. Ekibin benzersiz deneyimi, Voyager platformunun sorunsuz çalışmasını sağlar. Voyager ekibinin deneyimi hakkında konuşmaya devam edelim. Gaspard de Dreuzy, Voyager token’ın arkasındaki şirketin yönetim kurulu üyesidir. Bu isim ticaret ve finans piyasalarında emektar olarak bilinir. Dreuzy aynı zamanda Kapitall, Trade.it ve Pager’ın kurucu ortağıdır.

Voyager (VGX) token’ı, Ethereum (ETH) ağında çalışan bir ERC-20 token’ı olarak verilir. Bir ERC-20 token’ı olan VGX, bildiğimiz iş kanıtı (PoW) kripto varlıkları gibi çıkarılamaz. Voyager platformu aşırı güvenlik sunar. Platform, Ethereum’un kanıtlanmış şifreleme standartları ve yöntemleri üzerine inşa edilmiştir. Ayrıca, ek güvenlik için ortak anahtar şifrelemesinden ve eliptik anahtar şifrelemesinden yararlanır.

Kripto varlık yatırımcıları ve platform kullanıcıları, Voyager kripto varlık ekosisteminde VGX ödülleri kazanabilir, Voyager uygulamasını kullanan ve Voyager Coin’leri stake eden yatırımcıların her ay daha fazla parça kazandıkları bilinmektedir. Kripto varlık uygulamasının yakında bir geri ödeme hizmeti sunacağı ve kullanıcıların platform üzerinden yaptıkları satın almalardan puan kazanacağı söyleniyor. Voyager, kripto varlık ticaret platformlarında listelenen token’ların fiyat farklılıklarından yararlanan bir algoritma kullanır. 2019 yılında lansmanı yapılan Voyager mobil uygulaması, kullanıcı dostu tasarımıyla kullanıcıların gözdesi haline geldi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   DigitalBits (XDB) Nedir? DigitalBits (XDB) Coin Geleceği ve Yorum 2022

Voyager Token (VGX) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Steve Ehrlich
  • Kuruluş Yılı: 2019
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 279,387,971
  • Dolaşımdaki Arzı: 278,482,214
  • Piyasa Değeri: ₺ 1,710,597,796,39
  • En Düşük Fiyat: ₺ 5,78
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 125,40
  • Proje Amacı: VGX, kullanıcılara kripto varlık ticareti yapmak için güvenilir bir erişim noktası sağlayan bir kripto para birimi değişim platformudur. Voyager, bireysel ve kurumsal kullanıcılara kripto ticareti için kaliteli çözümler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Voyager Token (VGX) Geleceği

Pek çok kripto uzmanı gelecekte çok fazla sorun çıkarmayacağını iddia etse de yatırımcılar çekingen davranıyor. Ayrıca uygulamanın birden fazla kripto para birimini desteklemesi ve birçok yatırımcıya kolay ve hızlı bir şekilde portföy oluşturma imkanı sunması, yatırımcıların bu tür yatırımları tercih etmelerinin ana nedenlerinden biridir.

VGX Coin’in incelemelerine baktığımızda yaklaşık dört yıldır piyasada işlem gördüğünü ve güvenilirliğini kanıtladığını gördük. Son zamanlarda fiyatına göre popülerlik kazanan VGX Coin ile ilgili araştırmalar başladı. VGX Coin’in kurucuları arasında çok güvenilir kişi ve kuruluşlar bulunmaktadır. Kendi özel mobil uygulaması da bulunan Voyager platformu, çalışanlarının kripto paraları daha rahat kullanabilmesi için çalışmalarını e-ticarete odakladı.

Kripto para borsalarının yaygınlaşmasının ardından geliştirilen birçok yeni projeden biri olan Voyager (VGX), 2022 yılından bu yana elektronik para sektörüne yönelik çözüm önerileri ile gelecek vadeden projeler arasında yerini almıştır. yatırımcıların kripto para işlemleri için nokta. Bu özelliği ile sektörün uzun vadeli beklentilerini karşılama ayrıcalığını sağlayacaktır. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Voyager Token (VGX) Yorum

Voyager, yatırımcıların kripto para birimi alım satımlarına güvenilir erişim sağlayabileceği bir kripto aracılık şirketidir. Kurumsal ve bireysel yatırımcılara gerçek zamanlı kripto para alım satım çözümleri sunan bir platformdur. VGX, bu platformun kripto para birimidir. Voyager Token, Ethereum ağında çalışan, ERC-20 standartlaştırılmış bir varlık olarak yayınlanan dijital bir varlıktır. PoW gibi yöntemlerle kaldırılamaz. Nasıl çalıştığına baktığımızda, diğer birçok popüler kripto para ticaret platformuna benzer bir yapıya sahip olduğunu gördük.

Genel olarak, Voyager (VGX) projesi umut verici bir proje olarak kabul edilir, ancak fiyatı için piyasa riski dikkate değerdir. Önümüzdeki döneme ilişkin fiyat tahmini uzmanlar tarafından olumlu karşılansa da risk faktörü varlığını koruyor. Orta ve uzun vadede yol haritasındaki hedeflere ulaşılırsa gelecekte çok daha iyi bir konuma gelmesi bekleniyor.

Voyager Token (VGX) Nereden ve Nasıl Alınır?

Voyager Token (VGX)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu