Haftanın Trend NFT Tokenları (25 – 31 Temmuz)

NFT’ler, türünün tek örneği dijital içeriklerdir. Dijital olan herhangi bir şey, örneğin müzik veya çizim, dijital olarak tescilli bir varlığa dönüştürülmek ve belki de ticaretini yapmak için NFT’ye dönüştürülebilir. NFT teknolojisi sayesinde içerik mülkiyeti kopyalanamaz hale getirilir. Sanatçılar, fiziksel sanat eserlerinde olduğu gibi çoğaltma haklarını ve telif hakkını elinde tutabilirler. Herkes NFT görseli sağ tıklayarak bilgisayarına kaydedebilir ancak orijinal NFT’ye sadece bir kişi sahip olabilir. NFT ticaret platformları, müzayedeleri, oluşturucular, algoritmalar, mint etmek… Bu endüstri git gide daha büyük hale geliyor. Bu içerikte haftanın trend NFT tokenları listesini inceleyelim.

Gari Network (GARI)

Haftanın Trend NFT Tokenları (25 - 31 Temmuz) 2
Gari Network (GARI)

Gari Network, bir video NFT pazarı geliştirmekle uğraşıyor. Piyasayla birlikte bir çöküş yaşayan ağın geliştiricileri bu ayı sezonunun sonunda kazananın olacağını düşünüyor. GARI Madencilik programı başlatıldıktan sonra Chingari uygulamasını kullanan kullanıcıların sayısı %40 arttı. Çöküşten sonra daha güçlü şekilde geri dönmeyi planlayan ekip, 850 bine yakın aktif cüzdana sahip kullanıcı sayısına ulaşmayı başardı. Günlük aktif kullanıcı sayısı yaklaşık 5 milyon ve aylık kullanıcı sayısı 40 milyon oldu. Google Play’de dünya çapında en çok indirilen 20 uygulama arasına giren Gari Network, 163 milyon indirme sayısına ve günde ortalama 200 milyondan fazla video izlenmesine sahip. 30 gün önceki fiyatından %88,1 değer kaybeden GARI token şu anda $0,0967 fiyatında.

AssetMantle (MNTL)

Haftanın Trend NFT Tokenları (25 - 31 Temmuz) 3
AssetMantle (MNTL)

AssetMantle, dijital varlık sahipliğini yeniden tanımlamayı amaç edinmiş bir NFT projesidir. Açık kaynaklı ve çok zincirli proje, doğrulanmış NFT koleksiyonlarını keşfedebilmeyi sağlar. Kullanıcılar bu platformda tamamen özelleştirilebilir şekilde mağaza oluşturabilir. Platformda işlem ücretleri ortalama $0,01’dır. Koleksiyonerlerin ve içerik oluşturucuların dijital varlıkları blok zincirinde güvenli şekilde mint etmesine, sahiplenmesine ve ticaretini yapmasına olanak tanıyan AssetMantle, bir NFT pazar yerinden fazlasıdır. Kullanıcılar dijital varlıkları için özel telif payları ayarlayabilir, gerçek dünyadaki varlıkları tokenize edebilir ve NFT’leri zincirler arası taşıyabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haftanın Trend Web3 Tokenları (25 - 31 Temmuz)

MNTL token son 30 günde %25,2 değer kazanmıştır ve $0,0925 fiyatındadır.

Gem Exchange and Trading (GXT)

Haftanın Trend NFT Tokenları (25 - 31 Temmuz) 4
Gem Exchange and Trading (GXT)

GXT World, 10 binden fazla ürünün kayıtlı olduğu blok zinciri tabanlı bir mücevher ve elmas platformudur. Müşteriler bu platformda zevk ve tercihlerine göre ürünleri düşük fiyata satın alabilir. Elmasların tip, menşe ülke, dağıtım süreci, kesim ve standart gibi bilgileri blok zinciri tarafından işlenir ve NFT sertifikaları içine kaydedilir. Müşteriler elmas satın aldığında o elmasın değiştirilemez bilgilerini içeren NFT’ye de sahip olur.

Küresel hukuk firmaları aracılığıyla yardımcı program tokenı olarak hizmet yapan GXT token, sistem güvenliği konusunda uzmanlaşmış şirket aracılığıyla kod denetimi incelemesini başarıyla geçti. Platformda GXT Token Staking mekanizması da bulunmaktadır. Platformdaki işlem ücretlerinden alınan GXT’lerin bir kısmı yakılmaktadır. Yakma miktarı, her yıl kazanılan ve tutulan miktar analiz edilerek karar verilen miktardadır. Bu sayede GXT Token istikrarını ve değerini korumayı hedeflemektedirler. Son 7 günde %4,3 değer kaybeden GXT token şu anda $0,118 fiyatındadır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu