Haziran Ayında İlgi Görebilecek Metaverse Projeleri

Metaverse’ler, yeni bir sanal gerçeklik (VR), dijital bağlantı ve e-ticaret çağı başlattı. Dünyanın en büyük firmalarının da rekabete dahil olmasıyla metaverse, ana akım benimseme yolunda ilerliyor. 3D sanal dünyaların entegre bir ağı olan metaverse, kullanıcıları oyunların ötesindeki daha iyi uygulamalara yönlendirmiştir. Şu anda metaverse’lerde en çok spor ve eğlence etkinlikleri yapılmaktadır. Sanal NFT ürünler satan mağazalar da git gide yoğunlaşmaktadır. İçeriğiimizde Haziran ayında ilgi görebilecek metaverse projeleri listesinden bahsedeceğiz.

Highstreet (HIGH)

Haziran Ayında İlgi Görebilecek Metaverse Projeleri 2
Highstreet (HIGH)

Highstreet, ticaret merkezli, VR desteği sunan, merkeziyetsiz bir play to earn metaverse‘tür. Dijital ve fiziksel dünya arasında köpru kuran proje, sınırları kaldırmayı amaçlayan bir MMORPG’dir. Platformda NFT olarak temsil edilen tüm öğeler gerçek dünyada fiziksel temsillere sahiptir. Highstreet, çevrimiçi satın alma için yeni bir yol sunup yeni nesil perakende için bir standart oluşturmayı amaçlamaktadır. Sanal gerçekliği perakende deneyimlerine eklemek, alışverişi daha eğlenceli hale getirecektir.

HIGH token son 14 günde %4,1 değer kazanmıştır ve $1,83 fiyatından işlem görmektedir.

Somnium Space CUBEs (CUBE)

Haziran Ayında İlgi Görebilecek Metaverse Projeleri 3
Somnium Space CUBEs (CUBE)

Somnium Space, kullanıcıların diğer herhangi bir web uygulaması gibi çalışması için indirilebilir bir VR istemcisi veya tarayıcı tabanlı bir sürüm sunmaktadır. 2017’de başlatılan bu metaverse platformu, aslında endüstri öncülerinden biridir. Metaverse’ün herkes için erişilebilir olması için girişi basitleştirmeye çalışan Somnium Space, ekonomiyi demokratikleştiriyor ve blok zincirine dayalı para kazanma sistemi kurmayı hedefliyor. Somnium Space, kullanıcılarına ticaret yapabilecekleri, para kazanabilecekleri ve varlıklar yaratabilecekleri demokratik bir alan sağlıyor.

CUBE token $1,78 fiyatında ve son 14 günde %11,7 düşüş yaşadı.

Gods Unchained (GODS)

Haziran Ayında İlgi Görebilecek Metaverse Projeleri 4
Gods Unchained (GODS)

Gods Unchained, Immutable X zinciri üzerine inşa edilmiş, taktiksel bir play to earn kart oyunudur. Oyun, oyunculara varlıkların gerçek sahipliğini ve tam mülkiyetini NFT teknolojisi yardımıyla sunar. Oynaması ücretsiz olan bu oyuna başlamak için NFT satın almanız veya kurulum ücreti ödemeniz gerekmez. Oyunu indirip bir hesap oluşturarak oynamaya başlayabilirsiniz. Başlangıçta 70 kart içeren ücretsiz Hoş Geldin Seti alırsınız. Destenizi hazır hale getirdikten sonra diğer oyuncularla savaşmaya başlayabilirsiniz. Dereceli maçlar oynayıp seviye atladıkça Core Kartlar kazanarak skor tablosunda yukarı tırmanabilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haftanın Değerlenebilecek Fan Tokenları (2 - 8 Mayıs)

$0,654 fiyatındaki GODS token son 2 haftada %94,2 yükseliş yaşamıştır.

BOSAGORA (BOA)

Haziran Ayında İlgi Görebilecek Metaverse Projeleri 5
BOSAGORA (BOA)

Bosagora, konsensüs algoritmasının şeffaflığını ve sözleşmelerin netliğini sağlayarak merkeziyetsiz blok zincirler oluşturmaya odaklanmıştır. Bir poje etkinleştirici olan Bosagora, blok zinciri teknolojisi kullanarak daha iyi bir dünya yaratmada önemli rol oynamayı amaçlamaktadır. Bosagora, en yüksek standartta şeffaflık, meşruiyet, demokrasi, adalet ve verimlilik sunmaya çalışır. Karar verme süreci kongre ağına ve güven sözleşmelerine dayanmaktadır. Güven sözleşmeleri, bir protokol katmanına dayalı sözleşmeleri güvenli bir şekilde yürütmektedir.

Son haftada %2,1 değer kaybeden BOA token şu anda $0,0493’dan işlem görmektedir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu