Huobi Ve Okex Tron Tabanlı Stabil Coin İçin Desteklerini Açıkladı - BTC MAGAZİN

Huobi Ve Okex Tron Tabanlı Stabil Coin İçin Desteklerini Açıkladı

Singapur merkezli Huobi Global ve Malta merkezli OKEx, Tron tabanlı stabil coin Tether sürümü için desteklerini açıkladı. Gelişmeleri, her iki borsa da 21 Mart’ta yayınlanan iki resmi duyuruda açıklandı.

Yeni belirteç, ekosistemdeki likiditeyi artırmak için tüm Tron tabanlı protokoller ve merkezi olmayan uygulamalarla birlikte çalışabilecek şekilde tasarlandı.

İlgili duyurularında, hem Huobi Global hem de OKEx, her iki platformun da USDT’nin üç ayrı protokol versiyonunu desteklediğini belirtti: (Bitcoin ağ tabanlı USDT-Omni, Ethereum destekli USDT -ERC-20 ve yeni USDT-TRON).

Hem OKEx hem de Huobi, dünyanın önde gelen merkezileşmiş kripto borsaları arasında yer alıyor.

Diğer bildirilen Tron gelişmelerinde, blok zinciri danışmanı ve Tron topluluk projesi IamDecentralized.org ortak kurucusu Misha Lederman, 20 Mart’ta USDT-TRON’un lansmanının önümüzdeki haftalar ve ikinci çeyrek ayları için yapılacağını belirtti. Bildirilen bir diğer gelişme, TRX blok zinciri işlemlerinde gizlilik seçeneklerinin tanıtılması ve “kurumsal dostu çoklu imza ve hesap yönetimi”.

Lederman’ın Bittorrent Speed ​​ekosisteminin bu zaman dilimi içerisinde piyasaya sürüleceğini de iddia etti. Bu, popüler eşler arası torrent istemcisi BitTorrent kullanıcılarını, tohumlama ve bant genişliği karşılığında Tron tabanlı BitTorrent (BTT) tokenleri ile ödüllendirirken daha hızlı indirme sağlayacak.

Bildirildiği gibi, Tron ilk kez Temmuz 2018’de BitTorrent’i satın aldığını onayladı. 2019’un başında yerel BTT kartını başlattı ve bu durum çiftin gelişen merkezileşmiş bir içerik dağıtım platformu için planlarını güçlendirecek.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu