İki Ripple Ortağı, Dünyanın Zıt Kutuplarına Genişliyor - BTC MAGAZİN

İki Ripple Ortağı, Dünyanın Zıt Kutuplarına Genişliyor

  • Bir RippleNet müşterisi olan TPBank, Phu Quoc’taki ilk işlem ofisini kurmak üzere. Aynı zamanda; Currencycloud, sınır ötesi ödemeler için Radius Bank ile ortaklık kurdu.

Vietnam medyasına göre, büyük bir Vietnam bankası olan TPBank, Phu Quoc adasındaki ilk işlem ofisini, bir haftadan kısa bir süre içinde, açmaya hazırlanıyor.

TPBank, SBI Ripple Asia ile birlikte Vietnam ve Japonya arasında bir havale hizmeti kurduğu geçen yılın Kasım ayından bu yana RippleNet müşterisidir.

RippleNet Vietnam’da Genişliyor

Yerel bir haber platformu; TPBank’ın 1 Eylül’de, Phu Quoc bölgesinde (havaleler için) ilk işlem ofisini açacağını bildirdi.

Geçen yılın Kasım ayında, SBI Ripple Asia, TPBank’ın gelecek vaat eden yeni bir müşteri olarak RippleNet’e eklendiğini doğrulamıştı.

Ripple’ın Ortağı, ABD’deki Büyük Dijital Banka ile İşbirliği Yapıyor

Bir diğer RippleNet müşterisi olan Currencycloud, bankanın B2B sınır ötesi çözümlerini; bir dizi yeni yabancı lokasyona genişletmesine yardımcı olmak için büyük American Radius Bank ile birlikte ortaklık kurdu.

Finextra tarafından bildirildiği üzere, ABD merkezli Radius Bank, 2020’nin en iyi dijital ABD bankası olarak seçildi. Şimdi, Currencycloud ödeme platformu, ödeme hizmetini geliştirerek ve bunu dünya çapında 180 ülkeye yayarak bankanın müşterilerine yardımcı olacak.

Radius Bank COO’su Phil Peters, müşterilerinin dünyanın herhangi bir köşesine gecikme olmaksızın ödeme yapmalarını sağlamak istediklerini belirtti.

Ve şunları ekledi;

“Currencycloud ile entegrasyonumuz tam da bunu yapmamızı sağlıyor.”

Daha önce Btcmagazin, Currencycloud’un Brexit ile ilgili müzakerelerin sona ermesinden sonra AB’de faaliyetlerine devam etmek için bir lisans almayı başardığını bildirmişti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu