İngiliz Bankacılık Devi, Binance Ödemelerini Durdurdu

İngiliz bankacılık devi Barclays, müşterilerine kripto para borsası Binance’e banka/kredi kartı ödemelerini “bir sonraki duyuruya kadar” durdurduğunu bildirdi.   

Bu yıl Binance’e ödeme yaptığınız için, onlara kredi/banka kartıyla yapılan ödemeleri bir sonraki duyuruya kadar durdurduğumuzu bildirmek istedik. Bu, paranızı güvende tutmanıza yardımcı olmak içindir. Daha fazla bilgi için lütfen çevrimiçi olarak FCA Binance’i arayın. Bunun neden olabileceği aksaklıklar için özür dileriz.

Bankanın müşteri hizmetleri ekibi, bir dizi hoşnutsuz Binance kullanıcısını Finansal Davranış Otoritesinin web sitesine yönlendiriyor.

26 Haziran’da FCA, Binance’ın ülkede herhangi bir düzenlenmiş faaliyet yürütmesine izin verilmediği konusunda bir tüketici uyarısı yayınladı.    

Ancak borsa, BML ayrı bir varlık olduğu için FCA bildiriminin Birleşik Krallık’taki hizmetlerini etkilemeyeceğini iddia etti.    

İngiltere dışında Binance, Kanada, Tayland, Cayman Adaları, Japonya ve diğer yargı bölgelerinde yoğun düzenleyici incelemelerle karşı karşıya.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   BitMEX, 2.5 Milyon Dolarlık Fonla Koronavirüs İle Mücadeleye Destek Veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu