İşte Ethereum Balinalarının En Çok Satın Aldığı Kripto Paralar

En büyük Ethereum sahiplerinin işlemlerini ve pozisyonlarını takip eden bir analitik portalı olan WhaleStats, ilk 100’ün pozisyonlarına ilişkin verileri açıkladı. Bilindiği gibi, en büyük 100 ETH balinasının toplam SHIB miktarı neredeyse 190 milyon dolara eşit.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1559469164481298433?s=20&t=NyqM08uYX2ifSuhsmGwx9A

SHIB, stabilcoinler, stETH ve WBTC bu yatırımcı grubunun en fazla sahip olduğu kripto paralar arasında yer alıyor. SHIB’nin 190 milyon dolarlık toplamı, ilk 100 Ethereum sahibinin toplam portföy payının %6’sını oluşturuyor. Bununla birlikte, bu, en büyük 1.000 ETH sahibinin portföylerinde 150 milyon doların üzerinde SHIB’ye sahip olduğu genel resmin sadece bir parçası. Aynı zamanda, en büyük 2.000 ETH balinası, 660 milyon dolar değerinde SHIB’ye sahip ve son birkaç gün içinde kripto paranın %40 artmasıyla, muhtemelen daha da fazla.

Shiba Inu’nun Ethereum balinaları tarafından yoğun birikimi birkaç aydır devam ediyor ve bu yılın Mayıs ayından bu yana SHIB kazanmaya başlayanlar zaten kâr ediyor. Kripto para biriminin 0,000014 dolarlık önemli bir fiyat seviyesindeki güçlü atılımı sadece bir başlangıç ​​olabilir ve test için bir sonraki sıradaki fiyat 0,000002 dolar seviyesinde. SHIB balina satın alma eğilimi önceki üç ay gibi devam ederse, hem tekliflerin büyümesi hem de kripto para birimiyle ilgili yatırım kararları için büyük bir destek olabilir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Hong Kong Derecelendirme Kuruluşu Tarafından Başlatılan Kripto İndeksine XRP ve Dogecoin Eklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu