Justin Sun Çok Fazla XRP ve Ethereum'a Sahip Olduğunu Söyleyerek BTC İçin Tahminde Bulundu - BTC MAGAZİN

Justin Sun Çok Fazla XRP ve Ethereum’a Sahip Olduğunu Söyleyerek BTC İçin Tahminde Bulundu

Tron’un kurucusu Justin Sun sadece TRX tokenlerini desteklemiyor. Görünüşe göre, ilk üç kripto para birimi dahil olmak üzere diğer dijital varlıkların da hayranı. Julia Chatterley ile CNN’de yapılan son röportajda konuşan Sun, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP hakkında konuştu.

Sun, Chatterley’e genel olarak kripto konusunda çok umutlu olduğunu ve önemli miktarda dijital varlığa sahip olduğunu söyledi. Sun, söze kriptoya olan inancını ifade ederek başladı:

“Temel olarak, bir kripto savunucusuyum, bu yüzden 2013’te tüm varlıklarımda dönüşüm gerçekleştirdim. Bu yüzden, bu günlerde kriptoyu sadece günlük hayatımda para harcamak zorunda kalsam fiat ile değiştiriyorum.”

Sun, kripto portföyünü çeşitlendirilip çeşitlendirmediği ve başka varlıklara sahip olup olmadığı konusunda açıklamada bulundu:

“Ben de çok fazla XRP ve Ethereum’a sahibim. Benim uzun vadeli olarak kriptoya inancım var ve tüm kripto varlıklarının başarılı olmasını istiyorum. Bu yüzden başka birçok farklı kripto paraya da sahibim.”

Tron kurucusu Bitcoin’in geleceği için yükseliş umuduna sahip, aynı zamanda diğer varlıklar için de yükseliş bekliyor. 

Sun, bununla ilgili olarak şunları söyledi:

“Blockchain’e uzun vadeli inanan biriyim, kesinlikle Bitcoin’in 2025’te 100 bin doları geçeceğine inanıyorum. 2025’ten önce bu fiyatı elde edebileceğimize inanıyorum. Aynı zamanda, diğer birçok kripto para birimi projesinin de Tron, Ethereum, XRP gibi tüm projelerin de boğa piyasasına gireceğine inanıyorum. ”

Sun ayrıca son yardım toplantısı hakkında Berkshire Hathaway başkanı Warren Buffet ile de konuştu. Sun , hayır kurumuna yaklaşık 5 milyon dolar bağışladıktan sonra Buffet ile öğle yemeği yedi . Chatterley ile konuşan Sun, Buffett’in yeni teknolojiyi öğrenmeye açık olduğunu ve önümüzdeki on yıl içinde kripto sektöründe neler olacağını merak ettiğini söyledi.

İlginçtir ki, yakın zamanda CNBC Squawk Box’ta konuşan Buffett, kripto karşıtı görüşlerini sürdürdü.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu