Justin Sun Önce Meraklandırdı, Sonra Açıkladı - BTC MAGAZİN

Justin Sun Önce Meraklandırdı, Sonra Açıkladı

Pazar günü, Tron Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, Twitter’daki 1.5 milyon takipçisine Tron ekosistemindeki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Ayrıca, topluluğa Tron’un gizlilik çözümü için bir isim bulmasında yardımcı olmaya çağırdı. Bu tweet merak ve ilgiyi arttırmak içindi. Ertesi gün Sun, Tron ağında bir gelişme olduğunu duyurdu.

Justin Sun daha sonra, 10 Ağustos’a kadar sürecek olan Sun Network’ün Sürüm 1.0 sürümünü duyurdu. Sun’ın tweet’i, en son sürümün Tron’un ölçeklenebilirlik çözümlerinden biri olarak lanse edileceğini ve 1.0 kodunun, DApp geliştiricileri tarafından kendi yan zincirlerini oluşturmak için kullanılabileceğini belirtti. 

https://twitter.com/justinsuntron/status/1158249621577031680?s=20

Tron Vakfı  birkaç hafta boyunca rakipleri EOS ve ETH’yi ard arda geride bırakarak Dapp oyununun ustası olduğunu kanıtladı. Uzun süren başarısından bağımsız olarak, Tron Vakfı ekosistemini geliştirmeyi durdurmadı. Vakıf kısa bir süre önce Sun Network’ün son girişimini duyurdu ve DApp oyununu güçlendirmek için haziran ayında testnetini başlattı. Sun Network, Tron’un işlem kapasitesini ve ağın ölçeklenebilirliğini artırmak için tasarlanan ana ağının bir uzantısıdır.

Justin Sun tweet’inde, Tron’un akıllı sözleşmeleriyle ilgili özelleştirilebilir yan zincir genişletme projesi olan bir DAppChain inşa edeceğini de belirtti. DAppChain’in benimsenmesi, DApp’ların yüksek güvenlik ve verimlilikle düşük enerji tüketerek çalışmasını sağlayacak.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu