Bitcoin Haftaya Yükseliş İle Başladı - BTC MAGAZİN

Bitcoin Haftaya Yükseliş İle Başladı

Bitcoin haftaya yükseliş trendiyle devam ediyor. Genel olarak tüm kripto para birimlerinin pozitif olarak yükselişe geçtiği bu dönemde 6 Ağustos tarihli piyasa toplam değeri 317 milyar dolara ulaştı. Son 24 saatlik işlem değeri ise 68 milyar dolar. Bugün itibariyle genel olarak değeri en yüksek kripto paraların arasında Bitcoin en fazla değer kazanan kripto para birimi oldu.

BİTCOİN’İN DURUMU

CoinMarketCap verilerine göre son 1 haftadır sürekli olarak yükselişe geçen Bitcoin haftaya 11 bin 722 dolarlık değerle başlangıç yaptı. 9 bin bandından yükselişine başlayan Bitcoin bugün itibariyle 12 bin seviyesini kırarak 218 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Bitcoin’in hali hazırda test edeceği seviyeler 13 bin ve 13 bin 500 dolar. Bitcoin’in hakimiyeti ele geçirmesi ile beraber altcoinlerde de yükseliş görülüyor. Son 24 saatte Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash değer kazanmış durumda.

TAHMİNLER

Bitcoin’in bu yükselişini önceden tahmin edenler, oldukça umutlu açıklamalar yapıyor. Max Keiser ise yükseliş iddialarını vermeye devam ediyor. Keiser’e göre Bitcoin bu hafta 15 bin dolara ulaşabilir! Bitcoin Kahini lakabı takılan Morgan Creek Digital’in kurucularından Anthony Pompliano ise CNN’de katıldığı bir programda gelecek dönemde Bitcoin’in 100 bin doları geçeceğini iddia etti.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu