Ripple Gündem Analizi: Yatırımcılar Umutlu - BTC MAGAZİN

Ripple Gündem Analizi: Yatırımcılar Umutlu

Ripple’ın 6 Ağustos değeri 0.32 dolar. Şu an 1 milyar 119 dolarlık bir işlem hacmi olan Ripple (XRP), son günlerde duyurulan önemli gelişmelere rağmen beklenen yükselişi gerçekleştirebilmiş değil. Ama analistlere göre bu durum değişebilir.

Bitcoin’in hızlı bir biçimde yükselişe geçmesine rağmen Ripple fiyat seviyesini koruyor. Son 7 günlük grafiklere baktığımız zaman Ripple’ın son günlerde 0.31 dolar ile 0.33 dolar arasında gidip geldiğini görüyoruz. Analistler XRP’nin son 1 haftada üçlü dip oluşturduğunu ve bunun da yükselişin işaretçisi olduğunu dile getiriyorlar. Biliyorsunuz üçlü dip, yükselişten önce derin bir nefes almak gibi kabul ediliyor. Eğer Ripple bunun sonunda 0.34 direncini kırarak 0.38 seviyesine yükselirse diğer dirençleri de kırarak güçlü bir biçimde yükselmeye devam edebilir. Keza geçtiğimiz günler için XRP’nin 0.31 ve 0.32 dirençlerini kıracağı tahmin edilmişti ve bu gerçekleşti.

Fakat Ripple 0.30 dolar altında bir kırılma yaşarsa, düşüş de ciddi anlamda artabilir ve 0.25 doların altına kadar düşebilir.

KULLANICILAR DA ÜMİTLİ

Geçtiğimiz günlerde XRP araştırmacısı Leonidas Hadjiloizou, bir anket düzenledi. 474 kişinin katıldığı bu ankette XRP yatırımcılarının yüzde 94’ü ellerindeki XRP’yi satmayacak. Yine ankete göre yatırımcıların yüzde 52’si XRP’nin 100 doların üstünde bir fiyata ulaşacağını düşünüyor. Ankete katılanların yüzde 21’i ise XRP’nin 1000 dolar ve üstüne ulaşacağını tahmin ediyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu