Keep3rV1 (KP3R) Nedir? Keep3rV1 (KP3R) Geleceği ve Yorum 2022

Keep3rV1 (KP3R) Nedir?

Keep3rV1 (KP3R) Ağı, tüm taraflar için bir teşvik mekanizması ile görevlerini yerine getirmek için “Keeper” arayan iş ilanları için bir “iş eşleştirme” ağı olarak tanımlanabilir.

Keep3rV1 (KP3R), harici geliştirme kaynaklarına ihtiyaç duyan projeler ile bu ihtiyaç duyulan hizmetleri sağlayabilen projeler arasındaki koordinasyonu kolaylaştırmak için tasarlanmış merkezi olmayan bir platformdur. Proje özünde, Merkezi Olmayan Fonlama Protokolü gibi iş ilanları ile Gardiyanlar olarak bilinen iş uygulayıcıları arasındaki etkileşimi kolaylaştıran bir şantiye görevi görür. Keepers tarafından gerçekleştirilen görevler, zincir içi işlemlerin gönderilmesi ve çağrılmasından karmaşık zincir dışı işlemlerin yürütülmesine kadar uzanır. Keep3rV1, sahiplerine yönetim ve ödüller sağlamak için bir ERC-20 token’ı olan KP3R’yi kullanır.

Keeper’lar, hızlandırılmış tasfiye, Uniquote fiyat feed’leri, hasat ve Metawallet toplu yürütme gibi “görevleri” üstlenebilen, teknik olarak bilgili kişiler veya gruplardır. Bunlar basit manuel görevlerdir ancak sık sık yapılması gerektiğinden biraz sıkıcı olabilir. Örneğin, mahsul verimini hasat etmek genellikle günlük bir gerekliliktir. Bu görevler esas olarak programcı, yani Cronje’nin kendileri tarafından yapılır, ancak bunları yapmak zaman alır.

Keep3rV1 ağında, herkes yapılacak belirli bir görevi ekleyebilir. İşler, harici bir varlığa kötü niyet veya sonuç olmadan iyi niyetle bir eylem gerçekleştirme talimatı veren akıllı sözleşme çağrılarıdır. Bu nedenle, ağda “iş” olarak kayıt olacaklar ve ilgili belgeleri ve işletme adını, adresini vb. gibi ayrıntıları sağlayacaktır.

Denetçi, yani kişi veya grup, işi yapabilmek ve iş sözleşmesini yerine getirebilmek için kayıt olacaktır. Süpervizörler, işi halletmek için kendi geliştiricilerini, altyapılarını kurma ve kendi kurallarını oluşturma özgürlüğüne sahiptir. Tüm bu süreç seri olarak yapılır ve avantajı, herkesin belirli bir görevin tamamlandığını onaylayabilmesidir.

KP3R, Keep3rV1 ağının yerel token’ıdır ve daha fazla KP3R’ye sahip olmak ağda daha yüksek bir “itibar” anlamına gelir. Örneğin, bir iş için birinin bir YFI sözleşmesinden hasat yapmasını gerektirdiğini varsayalım. Bu arayış, farklı kripto para birimlerinin fiyatını etkileyebilir ve herkesin öne çıkmasını sağlayabilir. Başka bir deyişle, bu görevi yürüten kişinin herkesin iyiliği için hareket etmesi ve bencil olmaması gerekmektedir.

KP3R token’ın geldiği yer burasıdır. Görevi tamamlayanlar, işlem için harcanan “gaz” ile belirlenen KP3R ve işin karmaşıklığına bağlı olarak değişen ek bir ücret ile ödüllendirilir. Ne kadar çok KP3R token’ı varsa, alandaki “itibar” o kadar yüksek olur ve böylece daha yüksek seviyeli işlemler yapılabilir. Kötü niyetli bir katkıda bulunan tespit edilirse, bağlı KP3R’leri hacklemek için bir mekanizma olduğu da belirtilmelidir.

“Keepers” Keep3rV1 ağı, faaliyetleri devam ettirebilen veya olayları tetikleyebilen akıllı sözleşmeler, botlar veya komut dosyaları sağlar. Platformu kullanmak için proje, KP3R’yi platforma giren ve kilitleyen Sahibi tarafından incelenen ve onaylanan bir akıllı sözleşme sunacaktır. Projeler, minimum sayıda bağlantılı KP3R eylemi veya belirli sayıda tamamlanmış çalışma gibi, Vasilerin kabul edebileceği çalışma kuralları belirleyebilir. Bir proje, eşdeğer KP3R kredileri karşılığında Ether (ETH) sunabilirken, Sahipler çalışmalarını tamamladıkları için KP3R ile ödüllendirilir.

Keep3rV1, bir ERC-20 yönetim token’ı olan KP3R’yi kullanan Ethereum tabanlı bir platformdur. Bu, zincirdeki tüm KP3R işlemlerini doğrulamak için Ethereum blok zincirine güvendiği anlamına gelir. Keep3rV1 platformunun kendi içinde, Bağlı Sahipler diğer Sahipleri yönetmekten, onaylamaktan ve yönetmekten sorumludur. Bu, anlaşmazlıkları çözmeyi ve gerekirse kötü katkıda bulunanları kara listeye almayı içerir.

Projenin akıllı sözleşmeleri, yayınlanmadan önce Ekim 2020’nin sonunda bir blockchain güvenlik şirketi olan PeckShield tarafından denetlendi. Denetim, Keep3rV1’in “iyi tasarlanmış ve üretilmiş” olduğunu ve kritik güvenlik açıklarının tanımlanmadığını, ancak aynı zamanda Croje’nin şimdi kaydedildiğini ve güncellendiğini belirttiği orta ila yüksek önem dereceli riskler belirlediğini buldu.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bir Sonraki Bitcoin Nasıl Bulunur? 13 Yöntemle Gem Kripto Araştırma Kılavuzu

Keep3rV1 (KP3R), hizmetini iyileştirmek için Chainlink’in yüksek güvenlik ve hata toleransı görevlerinden yararlandı. Her ikisi de benzer işlevlere sahip olsa da farklı hedef pazarlara hizmet eder.

Örneğin Chainlink, çevrimiçi, güvenli ve hataya dayanıklı kalmak için çok fazla veriye ihtiyaç duyan Fortune 500 şirketleri gibi şirketlere hizmet vermektedir. Öte yandan Keep3rV1 (KP3R) henüz Fortune 500 listesine girmemiş uygulamalar için geliştirilmiştir. Bunlar araştırma ve geliştirme aşamasında olan şirketlerdir. Böylece, iki protokolün kombinasyonu, bir uygulamanın zincir dışı verilerini artırması gerektiğinde Chainlink’e geçişi kolaylaştırır.

Keep3rV1 (KP3R) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Andre Cronje
  • Kuruluş Yılı: 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 201,643
  • Dolaşımdaki Arzı: 200,001
  • Piyasa Değeri: ₺ 433,494,254
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,403.92
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 36,732.16
  • Proje Amacı: Keep3rV1’in amacı, çok sayıda akıllı sözleşmeye güvenmeleri nedeniyle birçok blok zinciri tabanlı projenin karşılaştığı bakımı azaltmaya yardımcı olmaktır. Günümüzün blok zinciri endüstrisi her zamankinden daha gelişmiş durumda.

Keep3rV1 (KP3R) Geleceği

Keep3rV1 (KP3R) Coin projesine göre şirket tarafından önceden belirlenmiş sayıda token bulunmamaktadır. Ayrıca, diğer dijital varlıkların aksine, KP3R Coin, ICO veya tokenize değildir. Uniswap, likidite sağlamak için kullanılır ve ayrıca yazdırılır.

Keep3rV1 (KP3R) Coin’in tüm yönlerini kapsayan makalemizde, söz konusu token için yatırım riskinin yüksek olduğu görülebilir. Projenin gelecek vaat eden yapısı umut verici olsa da temkinli yaklaşılması gerekiyor. Çok düşük tedariği ile dikkat çeken bu token, geçirdiği verimli pumplar ile kendini kanıtlamıştır. Binance desteği de bu konuda etkili oldu.

Keep3rV1 (KP3R) Coin, ERC-20 yönetişim token’larını kullanan ve Ethereum’a dayanan bir platform olduğu için umut verici bir proje olarak kabul edilir. ETH’nin özellikle son dönemdeki fiyat performansı göz önüne alındığında, aynı zamanda diğer token’ların de olumlu etkisi söz konusu token için olumlu bir izlenim yaratıyor. Geleceğe yönelik tahminler ve grafik analizler, karlı bir uzun vadeli yatırım aracına dönüşebileceği görüşünü pekiştiriyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Keep3rV1 (KP3R) Yorum

Aslında en çok ilgiyi ve yorumu başlığından dolayı keep3rv1 segmenti alıyor. Andre Cronje, özlem.finans’ın başarısına ve Eminence projesinin başarısızlığına öncülük etti. Bu nedenle Keep3rV1 (KP3R) projesinin geleceği büyük bir merak konusu olarak görülüyor.

Arkasında iyi bir programcı ve yazılım geliştirici ekibi olabileceğine inanılıyor. Bazıları da bunun Kp3r listesini bu kadar kısa sürede yapmasıyla ünlü olan Cz’ye para akışından kaynaklandığına inanıyor.

Ayrıca KP3R, Binance listelendikten sonra ortalığı karıştırdı. Çünkü Keep3rv1 Coin listelendikten sonra yüzde 2.000 gibi büyük bir kazanç gösterdi. Ancak, çok yüksek getirilere rağmen, bazı isimler yatırımcıları bunun bir çıkış dolandırıcılığı olabileceği konusunda uyardı. Örneğin; Jozef Jesko, projenin on binlerce Ethereum ile kaybedilebileceğini söyledi.

Keep3rV1 (KP3R) Nereden ve Nasıl Alınır?

Keep3rV1 (KP3R)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu