Ethereum Balinalarının Shiba Inu’ya İlgisi Devam Ediyor

Büyük Ethereum sahiplerinin eylemlerini izleyen bir portal olan WhaleStats’a göre, Shiba Inu ekosisteminin SHIB tokeni bir kez daha en büyük 1000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi.

Aynı zamanda SHIB, Ethereum hariç en büyük 100 cüzdanın yapısında büyük bir yer tutmaya devam ediyor. Portala göre, SHIB, tüm ETH balinalarının toplam portföyünde %17.92 veya 505.7 milyon dolarlık bir paya sahip ve bu da 45,4 trilyon SHIB’ye eşit. İlk 100 üyenin ortalama bakiyesi 3,1 trilyon SHIB’dir ve bu da 36,6 milyon dolara eşittir. Her iki gösterge de son 24 saatte sırasıyla %29,6 ve %26,5 oranında önemli ölçüde arttı. En iyi 100 Ethereum balinasının elinde yoğunlaşan SHIB’nin toplam payı, toplam token arzının %31’i.

Ethereum balinalarının neden SHIB ile bu kadar ilgilendiğini birçok kişi zaten merak ediyor. Shiba Inu etrafında gelişen arka plandan, proje gerçekten bizi çok şaşırtabilir gibi görünüyor. Shiba Inu, çeşitli satıcılar tarafından ödeme aracı olarak aktif kullanımına ek olarak, hem eğlence hem de finans sektörlerindeki projeler üzerinde aktif olarak çalışmaktadır. Marvel’in ortaklarının Shiba Inu’nun Metaverse’i üzerinde çalışmaya katılımı veya Shibarium Layer 2 çözümünün dikkatli bir şekilde oluşturulması, tüm bunlar büyük altcoin’in büyük sahiplerinin dikkatinden kaçmadı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   DOGE, XRP'yi Tahtından İndirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu