Koronavirüs Bitcoin Fiyatını Yükseltmiyor, BTC 100.000$’a Ulaşacak Mı?

Bugün Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için birçok farklı potansiyel fiyat tahmini var. Bir model, mevcut koronavirüs krizinde, bu pek olası görünmese de, Bitcoin fiyatının önümüzdeki birkaç yıl içinde 100.000$ değerine ulaşabileceğini gösteriyor.

Tüm Bitcoin sahipleri BTC fiyatının önemli ölçüde yükseldiğini görmek istiyor.

Korana Virüsü Bitcoin Fiyatını Taşıyamaz

Yeni başlayan yatırımcılar için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşılması memnuniyetle karşılanacaktır. Bunun olması içinse, Bitcoin fiyatının inandırıcı bir şekilde 20.000$ seviyesini aşması gerekiyor.

Bununla birlikte, bazı insanlar bu seviyenin sadece ilerisi için başlangıç olmasını beklemektedir.

Bir YouTube kullanıcısı, önümüzdeki 3 buçuk yıl içinde Bitcoin fiyatının 100.000 dolara yükselme olasılığının gerçek olduğunu iddia ediyor. Tüm bunlar, diğer herhangi bir rastgele fiyat tahmini kadar olası bir matematiksel kalıba dayanmaktadır.

Bununla birlikte, bu modelin ilk etapta geçerli olup olmadığını merak etmek gerekir. Sürdürülebilir olmayan bir örüntü tasvir etmektedir. YouTube kullanıcısı mevcut koronavirüs krizinin Bitcoin fiyatı üzerindeki uzun vadeli etkisini de dikkate almamaktadır.

Birçok insan korona virüs nedeniyle BTC değerinin artmasını beklemektedir. Şimdiye kadar, olağanüstü bir şey olmadı, bu da insanlara “matematiksel modeller”in çok büyük bir yol göstererek kitlesel fiyat artışlarına yol açmaktadır.

Bunun nasıl ilerlediğini görmek ilginç olacak! Bakalım Bitcoin korona virüsü sırasında 100.000$’a yükselecek mi? Bu ve daha fazla kripto güncellemesi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın