Kraken İngiltere Merkezli Crypto Facilities Borsasını Satın Aldı - BTC MAGAZİN

Kraken İngiltere Merkezli Crypto Facilities Borsasını Satın Aldı

Kraken, İngiltere merkezli Crypto Facilities kripto borsasını satın aldı.

San Francisco merkezli Kraken, Avrupa’da Crypto Facililities’in sahip olduğu erişimle birlikte, kripto para birimi spot ve vadeli işlem ticaretinde global bir lider yaratacak kombinasyon yaratıyor. Dokuz kişilik anlaşma, Kraken’in ve muhtemelen kripto para dünyasının gördüğü en büyük kazanç.

Kraken’in önceki devralmaları arasında Coinsetter, Cavirtex ve CleverCoin’in Bitcoin takasları yer alıyor. Borsa ayrıca ödüllü cüzdan finansman hizmeti Glidera ve Cryptowatch’in popüler borsa grafiklendirme, ticaret ve portföy izleme platformunu da satın aldı.

Crypto Facilities, Ripple şirketi ile birlikte Ekim 2016’da yapılan XRP vadeli işlem sözleşmelerini listeleyen ilk borsa oldu. Aynı dönemde, Crypto Facilities CME Grubu ile ortak oldu. İkinci ortaklık, dünya çapındaki finansal kurumlar, ticaret şirketleri ve veri satıcıları için güvenilir ve şeffaf bir kripto para birimi fiyatlandırma verisinin sağlanmasıyla sonuçlandı.

Endüstride bir öncü olan “Crypto Facilitites” Bitcoin, Ethereum, Ripple XRP, Litecoin ve Bitcoin Cash ile ilgili vadeli işlemleri listeleyen ilk kuruluş oldu.

Bu devralımla Kraken, şimdi müşterileri için 6 yeni kripto vadeli işlem sözleşmesi sağlayacak. Crypto Facilities şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve XRP için vadeli işlem sözleşmeleri sunuyor.

Kraken CEO’su Jesse Powell, Crypto Facilities ekibini Kraken ailesine davet etti.

“Crypto Facilities ekibini Kraken ailesine davet etmekten heyecan duyuyorum. Sektörün önde gelen vadeli işlemlerine ve endeks ürünlerine uygun müşterileri tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki aylarda, ekiplerimiz bu teklifleri geliştirmeye ve genişletmeye devam edecek. 2019’da yatırımcılar ve kurumsal müşteriler için mağazamızda harika şeyler var.”

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu