Kripto Balinaları 3 Milyar CRO, 107 Milyon USDT Taşıdı - BTC MAGAZİN

Kripto Balinaları 3 Milyar CRO, 107 Milyon USDT Taşıdı

  • Whale Alert, kripto balinaların son on saat içinde büyük borsalara taşınan mamut büyüklüğünde USDT ve CRO miktarlarını tespit etti.

Twitter botu Whale Alert, balinalar tarafından son on saat içinde taşınan muazzam miktarlarda kripto hakkında veri bildirdi. Bu işlemlerde tespit edilen paralar, CoinMarketCap’in en iyi 16 kripto para birimi olan en popüler stabilcoin USDT ve CRO’dur.

107.4 Milyon USDT Binance’a ve Anonim Cüzdana Aktarıldı

Whale Alert’a göre, seksen milyon USDT (iki aktarım halinde) bilinmeyen bir cüzdandan en büyük borsa olan Binance’e transfer edildi.

Yirmi milyon USDT daha, Tether Treasury’den bilinmeyen bir cüzdana gönderildi.

Kripto topluluğundaki birçok kişi, Tether’in Fed Reserve ile karşılaştırıldığında genellikle daha fazla USDT oluşturduğu gerçeğine karşı olumsuz bir tutum sergiliyor.

ABD’deki ve dünyanın geri kalanındaki mevcut ekonomik kriz nedeniyle, ABD Başkanı Trump ve Fed 2009’da bir öncekinden çok daha büyük bir QE (Genişleme Odaklı Para Politikası) programı başlattı. Bu kez, bankalara, şirketlere, KOBİ’lere ve sıradan ABD vatandaşlarına destek olmak için ekonomiye altı trilyon ABD dolarından fazla para basıldı.

ABD’deki işsizlik oranı muazzam bir hızla büyüyor ve ABD’nin 1929-1930’daki Büyük Buhran döneminde gördüklerinden daha fazla büyüyor.

BTSE.com CEO’su Jonathan Leong, mevcut insanları, kesintisiz nakit basmanın büyük bir olumsuz sonuç alacağı konusunda uyarmak için Twitter’a gitti.

3 Milyar CRO Huobi’ye Taşındı

CRO, Crypto.com’un yerel coinidir. Yazım sırasında CoinMarketCap’te 16. sıradadır.

Whale Alert, bu paraların 3 milyarının bilinmeyen bir cüzdandan Huobi borsasına iki parça halinde gönderildiğini bildirdi – bu da coinin dolaşımdaki arzının yüzde 18’i.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu