Tron Fiyat Analizi: Bitcoin’in Liderliğini Takip Ediyor

Genellikle, yüksek korelasyonlar ve piyasa hakimiyeti, daha büyük kripto pazarının, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin‘in fiyat hareketini takip edeceğini düşündürmektedir. Ancak, son zamanlarda durum böyle değildi. Ancak şanslı olan Tron gibi bazı alt coinler son birkaç gün içinde kendi kazanımlarını kaydettirdi.

Tron [TRX]

Justin Sun tarafından yönetilen merkezi olmayan blockchain tabanlı platforma özgü kripto para birimi TRX, son birkaç ayın en iyisini elde edemedi. TRX bir zamanlar kripto para piyasasının en iyi 10’unun ana hatlarından biri iken, şimdi Tezos, Cardano ve Chainlink gibi tarafların üstesinde olan 14. sırada durmaktadır.

Bununla birlikte, son birkaç gün, TRX için fiyat performansına göre iyi geçti ve kripto geçtiğimiz hafta boyunca %5’in üzerinde büyüme kaydetti.

Yazım sırasında, TRX 0.016$’dan işlem görmektedir. Bununla birlikte, fiyat performansının aksine, piyasa göstergeleri karışık bir sinyal vermektedir. Bollinger Band‘larının genişleyen ağzı piyasada gelen oynaklığı vurgularken, buda yükelişin bir miktar daha devam edebileceğini göstermektedir, Chaikin Money Flow sıfırın altına düşerek coinde ki para çıkışını vurgulayarak düşüşün potansiyelini artırmaktadır.

Tron, son stabilcoin JST’nin 5 dakikadan daha kısa sürede satılmasından sonra son zamanlarda daha sık olarak haberlerde yer aldı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   22 Nisan 2020 Günlük Kripto Para Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu