Kripto Pazarı Her Zamankinden Daha Dinamik!

Kesin olan bir şey, kripto pazarının her zamankinden dinamik olduğu. Örneğin, pazar atmosferi geçen yıl nisan ayında bu yılınkinden tamamen farklıydı. Geçen yıl kripto yatırımcıları için iyi bir yıl değildi. Çoğu kripto para birimi, Aralık 2017’nin zirvesinde elde ettikleri kazanımların neredeyse %80’ini kaybetti.

Ancak, nihayet kripto pazarı yükseliyor gibi görünüyor. Bu Nisan ayı, düşüş eğiliminden yükseliş görünümüne doğru kayma gösteriyor. Aslında, pek çok kripto analisti ve yatırımcısı, yakın bir kripto boğa koşusu tahmininde bulunuyor. Bazı Bitcoin sahiplerine göre, bu şimdiye kadarki en iyi Bitcoin patlaması olacak.

Geçtiğimiz yıl, Bitcoin’in fiyatı, kripto şiddetli ayı saldırılarına karşı güvende kalmak için uğraşırken değerinin % 80’inden fazlasını kaybetti. Bununla birlikte Bitcoin, piyasadaki en esnek kriptolardan biri olduğunu kanıtladı.

Fiyatlar tüm zamanların en yüksek seviyesine göre düşerken, akıllı kripto yatırımcıları yaklaşan boğa piyasası beklentisiyle Bitcoin varlıklarını biriktirmek ve genişletmek için adım attılar. Şimdi bile Bitcoin 5.000 $ direnç seviyesinin üzerine çıktığında, insanlar hala büyük yükseliş umuduyla kripto varlıklarını biriktirmekteler. Bu da aslında Bitcoin’in büyük bir atılım için yönlendirildiği genel duygusunu destekliyor.

2016’dan önce ve 2017’nin kripto patlaması öncesinde, çok sayıda insanın kripto para birimlerinin ne olduğu ve hatta var olup olmadığı hakkında hiçbir fikri yoktu. Patlama sayesinde, kripto dünyası o günden beri medyanın dikkatini çekti ve toplum daha fazla bilinçlendi. Bugün, oldukça büyük bir dünya nüfusu Bitcoin ve genel olarak diğer kripto para birimleri hakkında bilgi sahibi.

Büyük bir patlamanın gerçekleşmesi için, Bitcoin ana akım evlat edinmede ciddi bir artışa ihtiyaç duyuyor ve bu zaten çeşitli sektörlerde olan bir şey. Bugün insanlar kahve ve hatta okul ücretlerini bile Bitcoin ile ödemeye başlamış durumdalar.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Günlüğü: Winklevoss İkizlerinin Başarı Hikayesi Film Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu