Decent Dcube İnkübatörü Başlattı - BTC MAGAZİN

Decent Dcube İnkübatörü Başlattı

Cenevre, Isviçre- 17 Nisan 2019

Uluslararasi Blockchain şirketi DECENT, yeni Blockchain inkübatörü olan DCube’un lansmanını duyurdu. DCube, orijinal Blockchain projelerini başlatmak için geliştiricilere, öğrencilere ve girişimcilere yönelik danışmanlık, finansman, teknik danışmanlık, iş geliştirme ve ağ oluşturma merkezi olarak hizmet vermektedir.

DCube, Blockchain yenilikçilerine, projelerini ve fikirlerini gerçekleştirmek ve onları gerçek dünya çözümlerine dönüştürmek için tüm doğru araç ve hizmetleri sunar. Sunulan hizmetler, DCent’in pazardaki en hızlı Blockchain protokolleri arasında yer alan ve portföyündeki çeşitli çok yönlü projeler için altayapı sağlayan tescilli Dcore Blockchain platformunu tam olarak kullanıyor.

Havacılık ve savunma sistemi (3IPK), Blockchain odaklı yardım girişimi (Humanity Token), mobil akış platformu (Fiction Riot’s Ficto), merkezi olmayan bir mobil oyun platformu ve pazar yeri (ALAX), ödüllü OTT platformu (Muvi) DECENT’in projeleri arasında yer alıyor.

DCube’un lansman programı, DCore’da başarılı projeler üreten küçük ve erken aşamadaki ekiplerin, yeni başlayanların ve Dcore’da başarılı projeler üreten öğrencilerin, DECENT’den ve girişim sermayesi yatırımcılarından ve diğer finansal destek otoritelerinden fon fırsatları almalarını sağlayan hizmetler sunmaktadır.

DCube ayrıca, Blockchain fikirleri için ücretsiz teknik danışma ve değerlendirme hizmetleri vermektedir. Diğer hizmetler, tüm DECENT toplulukları, savunucuları ve yenilikçilerine, iş dünyasına sorunsuz ve etkili bir geçiş sağlamak için tüm DECENT topluluklarını, savunucularını ve yenilikçilerini bağdaştıran bir topluluk ve ağ güçlendiricisini değerlendirerek, pazardaki mevcut eğilimleri değerlendirerek projeleri uygulanabilir ve küresel pazara hazır hale getirmek için iş geliştirme desteği içerir.

Blockchain Pioneers Hackathon

DECENT, 2018 yılından beri dünya çapında çok günlük programlama yarışmaları düzenlemektedir. DECENT’in kendi “Blockchain Pioneers Hackathon” dünyayı dolaşarak, Bratislava, Moskova, Şangay, Berlin, Wyoming’deki Laramie ve Košice gibi şehirlerde ayak izi bırakarak bu yıl mayıs ayında Singapur’a daha da ilerleyecek.

DECENT’in hackathon örneklerinin tümü, biletleme ve konfeksiyon takip sistemleri, yatırım gerektirmeyen token oluşturma işletmesi, bir hayvan türlerini koruma programı ve akıllı sözleşmeye dayalı bir kitle fonlama sistemi gibi yenilikçi ve orijinal projeler yarattı. DECENT, hackathon kazananlarına ve diğer katılımcılara her zaman ek yardım teklifi sundu. Bu gerçek, DECENT’i, hackatonların dışında bile orijinal projeler yaratmaya odaklanan bir ekosistem oluşturmaya itmiştir.

DECENT’deki Yeniliklerin Başı Michal Géci, Blockchain incubatoru başlatma fikirleri hakkında yorumda bulundu: “Hackatonları organize etmede ve böylesi yetenekli ruhlarla tanışmaya sürekli katılım, bizi, Dcube gibi bir girişimin benzersiz blockchain projeleri oluşturmanın kolay, uygun ve etkili bir yolunu sağlayacağına inandırmaktadır. Isteğimiz, DCube ile öğrencileri, geliştiricileri ve girişimcileri yenilikçi fikirleri için motive etmek amacıyla ‘ Friendly playground’ yaratmaktır ve platformumuz,Dcore’un, bunları gerçek hayata uyarlamaya hazır olduğuna inanıyoruz. Benzersiz blockchain çözümleri tasarlama konusunda bize gelen tüm yaratıcı fikirleri memnuniyetle karşılıyoruz.”

DCube’un servislerini kullanmak isteyenler, DCube web sitesinden başvurabilirler. DECENT’in yeni incubator için gelecek hedefleri, genç öğrencilerin yeteneklerini sürekli olarak desteklemek ve Blockchain yeniliklerine yer açmak isteyen diğer şirketler, üniversiteler ve merkezlerle ortaklıklar kurmaktır.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu