STC Token Hayata Geçti ve 10’dan Fazla Kripto Borsası Buna Hazır - BTC MAGAZİN

STC Token Hayata Geçti ve 10’dan Fazla Kripto Borsası Buna Hazır

Feragat: Aşağıdaki makale Btcmagazin.com yazarları tarafından yazılmamış bir reklam makalesidir. Btcmagazin.com bu makalede yer verilmiş ürün ve hizmetlerin kullanılmasından doğabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. Lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın.

Öğrencilere ve kripto paralara yönelik eşsiz yaklaşımı nedeniyle 500’den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin, ICO’ya ayrılmış tüm STC tokenlerini satmayı başardı.

Launchpad’in 30 Nisan’a kadar sürmesi amaçlanmış olsa da, STC tokenine olan popüler talep nedeniyle 150. aşama dokuz gün önce sona erdi. Bu nedenle Student Coin iki aydan daha kısa bir süre içinde en az 5 milyar token sattı. Artık ICO sona erdiğine göre tek yapmanız gereken kripto borsalarına gitmek ve henüz yeniyken satın almak, çünkü hızla değer kazanmak için tüm imkanlara sahip.

STC tokeni nereden satın alabilirsiniz?

Her şeyden önce, doğrudan Studentcoin.app üzerinden satın alabilirsiniz – bu birkaç saniye içinde satın almanın en kolay yoludur. Şu anda sekiz kripto borsası alım satım için STC tokeni listelemiş durumda: Uniswap, Waves Exchange, Bithumb Global, CoinTiger, Coinsbit, P2PB2B, Bitcoin.com Exchange ve KuCoin.

Her coinin KuCoin’de listelenmediğini ve çalıştıkları kişiler konusunda gerçekten dikkatli olduklarını unutmayın. 200 milyar doların üzerinde bir işlem hacmine sahip bir platformdan bahsettiğimiz için bu durum şaşırtıcı değil.

Yarından itibaren Student Coin, 15 Mayıs 2021’de ProBit’te satışa sunulacak. Ve önümüzdeki haftalarda HitBTC, Changelly, Changelly Pro, CrossTower, Bequant, ACDX ve yakında duyurulacak olan bir büyük borsa da onlara katılacak.

STC token ne işe yarar?

Bunu ilk kez duyuyorsanız, STC tokenin özellikle öğrenciler ve girişimciler için oluşturulmuş bir ekosistemin merkezi olduğunu unutmayın. Bu nedenle STC token yalnızca alım satıma yönelik değildir, aynı zamanda kendi tokeninizi oluşturma ve kitlesel fonlama teklifi aracılığıyla satma fırsatı sunar.

Bu proje, öğrencilere banka kredisinin yanı sıra öğrenim ücretlerini ödemek için başka bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır. Bir bankadan kredi almanın şeffaflık eksikliğini, değişken faiz oranlarını beraberinde getirdiğini ve neredeyse hiç güvencesi olmadığını zaten biliyor
olabilirsiniz.

Şimdi tüm kullanıcıların yapması gereken, değeri STC tokene dayalı olacak tokenlerini platformda özelleştirmek. Bundan sonra platformda bir kitlesel fonlama teklifi başlatabilir, gereken parayı elde edebilir, alıp satabilir ve harçlarını hemen ödeyebilirler.

İşin güzel yanı, öğrenciler mezun olup düzenli bir iş bulduktan sonra yatırımcılara periyodik olarak geri ödeme yapacak. Bu süreç, şirketleri yeterince kar elde ettikten sonra hemen geri ödeme yapacak olan girişimciler tarafından da kullanılabilir.

Student Coin başka hangi ürünlere sahip?

Daha önce de söylediğimiz gibi, Student Coin tam bir ekosistemdir, yani sırada STC tokenden daha fazlası var.
Onlara bir göz atalım!

 1. Öğrenim bölümü
  Burada kripto hakkında zorluk derecesine göre düzenlenmiş birçok kurs bulabilirsiniz. Ancak eğitime yönelik diğer kripto platformlarının aksine, Student Coin kursları interaktif hale getirdi. Bölümlerin her bir kısmı, sonraki sayfaların okunması için geçilmesi zorunlu olan kısa bir test barındırır.
 2. STC Wallet
  Burada kullanıcılar ister alım satımlardan elde edilmiş olsun, ister kendileri yaratmış olsunlar varlıklarına erişebilirler. Hesabınıza erişim sağlamak için, Phemex’in daha fazla güvenlik adına e-postanıza gönderilen eşsiz bir koda ihtiyacı vardır. Bunun yanı sıra haftalık görüşlere erişebilir, STC Token ile ilgili tüm önemli haberleri alabilir
  ve hatta varlıklarınızı %5’ten %13’e kadar APY karşılığında stake edebilirsiniz. Staking opsiyonu 6 Mayıs’ta başlatıldı ve 24 saatten daha kısa bir süre içinde tokenlerin %30’u, yani Launchpad’de satılan tüm STC tokenlerinin en az 1.5 milyarı stake edildi.

3. STC Terminal (Temmuz ayı sonunda kullanıma açılacak)

Bunun hakkında daha önce konuşmuştuk. Bu uygulama kullanıcıların herhangi bir teknik bilgiye sahip olmaksızın kendi STC tabanlı tokenlerini özelleştirmelerine olanak tanır. Ve aralarında seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor:

 • Kişisel tokenler;
 • Startup tokenleri;
 • Kurumsal tokenler;
 • DeFi tokenleri;
 • NFT tokenleri.

4. STC Borsası (2021’in 3. çeyreğinden itibaren kullanıma açılacak)

STC borsasının, kullanıcıların varlıklarını kripto veya fiat para karşılığında daha büyük bir değere kolayca alıp satabilecekleri bir yer olduğu aşikardır.

STC Ekosistemini kim destekliyor?

Student Coin, tümüne “Cryptocurrency Encyclopedia: the comprehensive guide through the 100 most important cryptocurrencies” eserinin genç yazarının liderlik ettiği 12 farklı ülkeden 44 ekip
üyesinin yardımıyla oluşturuldu.

Ekipte onun yanı sıra IBM’nin eski CTO’su Karolina Marzantowicz ve Stanford Üniversitesi öğretim görevlisi Andrew Kusmierz’i de göre görebiliriyoruz. Artık tüm bunları kimin yaptığını bildiğinize göre, bir sonraki adıma hazırsınız: STC token almak ve kripto topluluğuna katılmak!

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/ 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/ 
Twitter: https://twitter.com/studentcoinorg 
Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org 
Telegram: https://t.me/studentcoin 
Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/ 
Discord: https://discord.gg/Nx65dMZcMt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu