Litecoin Tabanlı Oyun Nedeniyle LTC İşlem Hacmi %104,7 Arttı - BTC MAGAZİN

Litecoin Tabanlı Oyun Nedeniyle LTC İşlem Hacmi %104,7 Arttı

  • Litecoin işlem hacmi, oyuncuların aktif olarak LTC’yi kullandığı, Litebringer RPG sayesinde son 24 saatte %100’ün üzerinde arttı.

Litecoin ekibinden bir geliştirici, LTC’nin doğrudan kullanıldığı Litebringer adlı Litecoin’e dayalı bir blockchain rol yapma oyunu (RPG) sayesinde Litecoin zincirindeki işlem miktarının hızla arttığını tweetledi.

Glassnode analitik sağlayıcısı, Litecoin’deki işlem hacminin son 24 saat içinde yüzde 104,7 arttığına işaret ederek benzer verileri tweetledi.

Bir RPG, LTC’nin Benimsenmesini Artırıyor

Yakın tarihli bir tweette Jon Moore, Litebringer RPG’nin mevcut aktif kullanımının LTC işlemlerinin hacmini yükselttiğini tweetledi.

Oyuncuların, oyunda LTC hakkında bilgi sahibi olması ve coini oyunun iç para birimi olarak kullanmak zorunda olması nedeniyle RPG’yi (Rol Yapma Oyunu’nu) kuvvetli bir faktör olarak adlandırdı.

Daha önce yayınlanan bir tweette Moore, bu oyunda tüm mal ve hizmetlerin LTC cinsinden fiyatlandırıldığını açıklıyor. Bu nedenle, LTC’ye sahip olmak, oynamak istiyorsanız kaçınamayacağınız bir koşuldur.

Ancak bunun en iyi yanı, oyun oynayan herkesin LTC hakkında bilgi sahibi olması ve bunun bir para birimi olarak kullanılması. Biraz Litecoin’niz yoksa oynayamazsınız.

Glassnode analitik sağlayıcısının tweetine göre LTC işlem hacmi son 24 saatte yüzde 104,7 artarak 241.382.247’ye ulaştı.

Litebringer Hakkında

Oyun geçen hafta CIPsoft tarafından piyasaya sürüldü. Bir fantezi dünyasını tasvir eder ve Litecoin zinciri üzerinde çalışır. Oyuncular, görevleri tamamlayarak ve birbirleriyle oyun içi karakterler arasında ticaret yaptıklarında, ödül olarak LTC kazanabilirler.

Dapp.com tarafından yayınlanan bir Medium makalesi, oyunun görünümünün, doğrudan Litecoin blok zincirinin çalışmasıyla bağlantılı olduğunu söylüyor. Oyun içi teşvikler LTC Blok Hash’ına göre belirlenir.

Oyunda yaptığınız her hareket, Litecoin blok zincirinde değer yaratan bir işlemdir. Kripto para biriminin gücü sayesinde her silah, eşya ve hatta karakterleriniz güvenli ve sınırsız olarak takas edilebilir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu