Binance.US CEO'su Kriptoyu Entegre Etmeyen Şirketlere 'Cahil' Dedi - BTC MAGAZİN

Binance.US CEO’su Kriptoyu Entegre Etmeyen Şirketlere ‘Cahil’ Dedi

  • CEO, dijital varlıkları işletmeler için “dirençli” bir çözüm olarak adlandırdı.

Kripto borsası Binance’in Amerika Birleşik Devletleri şubesinin CEO’su Catherine Coley, kripto benimsemenin işletmelerin ileriye dönük “dirençli” olmasının tek yollarından biri olabileceğini söylüyor.

Bloomberg’in Odd Lots podcastinde Joe Weisenthal ve Tracy Alloway ile 21 Eylül’de yapılan bir röportajda Coley, kriptonun; yatırımcılara, e-ticaret işlemlerine girebilecekleri, yeni işletmeleri yönlendirebilecekleri ve ipotek gibi diğer gerçek dünya uygulamaları için “kullanımlar” sunma yeteneğine sahip olduğunu söyledi:

“Önümüzdeki beş yıl içinde bir şirket kuruyorsanız ve dijital varlıkları bir bileşen olarak görmüyorsanız, bu konuya cahilce giriyorsunuz. Bu yöntem dirençli olmanızın tek yoludur.”

CEO, ilerisi için şirketlerin, kripto para birimi almaları gerektiğini söyledi;

“Bu, mevcut finans sisteminden, önemli ölçüde farklı bir hedef kitleye ulaşan bir sektör. Kripto sayesinde sokaklardan uzak durabiliyorum ve bunda o kadar çok fayda var ki, insanlar hafife alıyor.”

Coley, 2019’dan beri Binance.US’un CEO’su olarak görev yapıyor. Geçen ay, borsa operasyonlarını Florida, Alabama ve Georgia’ya genişletmek için yasal engelleri ortadan kaldırdığını duyurdu. Yeni mevzuat, borsanın 2021 yılına kadar ABD’deki tüm tüccarlara/yatırımcılara kapılarını açmasını mümkün kılabilir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu