Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken Meme Tokenlar

Meme tokenlar kendilerini pop kültürü referansıyla ve internet şakalarıyla ilişkilendiren kripto paralardır. Genellikle sevimli köpek cinslerinin etrafında yaratılan bu tokenlar, 2021’de önemli miktarda spekülasyona sahne oldu. Elon Musk’ın da desteğiyle pumplanan Dogecoin ve Shiba Inu, kategorinin lider tokenları. Bu arkadaş canlısı ve eğlenceli kripto paralar arasında Mayıs atında takip edilmesi gerekenlerin bir listesini yaptık.

PolyDoge (POLYDOGE)

Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken Meme Tokenlar 2
PolyDoge (POLYDOGE)

PolyDoge, Polylastic ile stratejik işbirliği duyurdu. PolyDoge, güçlü bir markalama ile topluluk odaklı bir DeFi platformunun ve blok zinciri oyununun native tokenıdır. Güçlü işbirlikleri, NFT oyunları ve metaverse entegrasyonlarının yanında DeFi aracılığıyla da sahiplerine değer katan PolyDoge, blok zincirinde NFT oyun sektörünü Polylastic ile daha da iyi keşfedecek. Gerçekten işlevi olan memecoinler popülerlik kazanmaya devam ettiği için PolyDoge yeni insanları kripto paralarla tanışmaya çekebilir. $0,0000000103 fiyatındaki POLYDOGE token son 7 günde %145,8 değer kazanarak fiyatını harika bir şekilde artırmıştır.

Dogs Of Elon (DOE)

Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken Meme Tokenlar 3
Dogs Of Elon (DOE)

Dogs of Elon, bir NFT pazar yeri ve oyun platformu geliştirmesini sürdürüyor. Yakında metaverse’e girmenin planlarını yapan Dogs of Elon, Ethereum blok zincirinde son zamanlardaki en trend projelerden biri. Topluluk temelli bir NFT projesi olan, hayırseverlik, fayda ve çeşitli kullanım senaryolarına sahip olan DOE, piyasaya sürüldüğünden beri Children International, Team Seas, Binance Charity ve Ukrayna insani yardım fonu da dahil olmak üzere çeşitli hayır kurumlarına yaklaşık $250.000 bağışta bulunmuştur. Henüz 6 aylık bir proje olmasına karşın DOE token birçok büyük borsada listelenmiştir.

DOE şu anda $0,0236 fiyatındadır ve son haftada %6,3 değer kaybetmiştir.

Vita Inu (VINU)

Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken Meme Tokenlar 4
Vita Inu (VINU)

Vita Inu da gerçek fayda sağlamaya çalışan meme tokenlardan biri. Sanatçılar, topluluğa katkıda bulunanlar, geliştiriciler ve daha birçok kişi VINU ile ödüller kazanabiliyor. Vita Inu, değeri düşük olup potansiyeli yüksek görünen bir memecoin. Vita Inu’nun topluluğu, projeye sanki takım destekliyormuş gibi bir aşk duyuyorlar. Bu yüzden Vita Inu, alınabilecek en iyi meme tokenlardan biri. VINU token $0,00000000816’dan işlem görmekte ve son haftada %1,2 değer kazandı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Çok Konuşulan Yeni Kripto Trendi “DePIN” Nedir?

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu